:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
eski aşkım arkadaşmla çıkıyor ne yapabilirim
sevimsiz
selam...:kk: bnm eski sevigilim arkadaşımla çıkıyor .ESKİ KIZ ARKADAŞIM ONUN ARAKDAŞIM OLDUÄžUNU VE ÇIKTIÄžI ÇOCUKTA ESKİ SEVGİLİM OLDUÄžUNU BİLİYOO Sad ve ben bu duruma deli oluyorum lÜtfen biri bana akıl versin DELİRCEMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM...NE YAPABİLİRİM
Ara
djseninim
hımm bence kıskandırma için yapıyodur en basit numara bu ama bilemiyorum gerçekte olabilr sen umursamıyomuş gibi davran
Ara
_ALONE_S@HR@M_
belli olmaz belkide seviyorlardır birbirlerini
ama sana dicegim adı üstünde eski
bırak hayatını yasasın sende yasa
baska kızmı yok hayatını ona baglamadınya
neyse benden bukadar sadece sunu unutma daha önce o mu vardıki hayatında ok !!!
Ara
ROSE
çoğu zaman kıskandırmak için yapılır olsada valla canım benim diyecek çokta fazla bişey yok sanırım insanların kendi ayıpları olsun ne diyelim ...bunların bilincindelerse yapmazlardı madem ki arkadaşın vede biliolar ...anlamadım gitti nasıl yapıyorlar ..

senin yapacağın en güzel şey kendi yoluna bakmandır giden gitmişse sende el salla ...onların sana yaptığı gibi ...hayat devam edioyor sen onunla doğmadın ki onunla ölesin ..öyle bi kuralda yok bu hayat madem bize acımıyor her konuda genel olarak diyorum o zaman ipler de bizim elimizde olsun he ne dersin arkadaşım Smile

erteleme hayatında olacak ve yaşaman gereken güzellikleri derim ben .gönlünce olsun herşey ...
Ara
Masal_yuzLu
Delirecem dedin Smile

Bence yapacağın en güzel şey odurBig Grin

Delir...

Durum kötü Etik değerler oralarak ele alınsa.
çok VahimSmile
Yani çözümü yok...

Hem sevgilinden Hem arkadaşından oldun AMA kayıp değil kazançtır.

düşüncese şunu : Eğer sen evli bir bayansın ve eşin'e göz koydu arkadaşın?...
Ne olur yuvan yıkılır..
Arkadaşını böyle bir durumda tanıman İNanki en büyük kazanç..

Kötünün kötüsü vardır..

ALLAH yardımcın olsun.
Ara
uslanmaz_genc
mrh sevimsiz. senin yasadıgın olayın aynısı ben yasadım.benim sevdigimde kankam ile cıktı.bende cıldırdım.mahalllerini ayaga kaldırdım. ama ben gercekten sevmiştim.o mahalleyi ayaga kaldırdıgım gun ben canımdan oluyodum.umrumda da ddegildi, cunku benim için en önemlisi ve en özeli sevdigimdi.sonra anladım ki herseyi bosa yapmısım, üstüne bosa gitmişim, cunku o gunubide ben bir tekme yedim kızdan.sonra herseyi daha iyi anladım.sonra herkezi kendi haline bıraktım ve mahallede hepiniz allahınızdan bulasınız dedim.cıktım bi arkadasıma gittim.gidene kadar agladım.acılmak istiyodum,arkadasıma herseyi anlattım, beni teselli etmeye calısıyodu.sonra sevdigime msj yazdım.mesajda içimde ne kadar nefret varsa yazdım,ben agladıkca daha kötü msj yazmaya basladım.benden tam tiskindi.hiçde umrumda degildi.benim o halim i bir ben birde allah bilirdi zaten.aradan bir ay gecti kankam ona kötü seyler yapmıs.ve beni sevdigim.sasırdım.actım ne oldu neden aradın dedim.gitsene ona dedim yine kötü kötü konustum.ve suanda aramız cok süper.sana tek kelimem, fazla üstüne gitme, bırak kendi hallerine.bir gün herkez herseyi anlayacaktır, dogru nedir sececektir.bir gün sana dönecektir.sevdigini içine at belli etme tek tavsiyem bu zaten ona koyar....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Eski Sevgiliden Dost Olurmu speedy_girl 21 1,485 04-02-2022, Saat: 08:44 AM
Son Yorum: wildfang
  aşkım askerde onu çoooooooooookkk ösledim yaa asiye 2 959 04-17-2009, Saat: 07:37 PM
Son Yorum: SEHİTLER_OLMEZ
  eski sevgili geri dönerse:S:S meervee 15 1,651 11-13-2008, Saat: 12:46 AM
Son Yorum: play-54
  bir insanı kırmadan nasıl ayrılma konusması yapabilirim _EdQli_ 11 1,413 07-10-2007, Saat: 01:03 AM
Son Yorum: helen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 02:31 PM