:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bir insanı kırmadan nasıl ayrılma konusması yapabilirim
_EdQli_
bana bi akıl verin yaaaaaaaaa (ama onuda seviyorum)
Ara
Qetesh
sewerek neden ayrılmak istiyon ki....
Ara
_EdQli_
acı verıyo
Ara
ÐŽeşaren
Seviyorsun, ayrilmak istiyorsun aci verdiginden dolayi, peki neden aci veriyorki seviyorsan?
Ara
sevgi nehri özlem
bence seviyorsan ayrılma o hataya düşme çünkü ben düştüm.çokta pişman oldum.umarım sen olmazsın.
Ara
~.."Serseri_Kiz"..~
evet ya bende anlamiyorum, seviyorum ama aci cekiyorum diyorsun nasil yani daha acik olabilirmisin???
Ara
CReATuRE
tam olarak konuyu anlatırsan ancak sana yardımcı olabilirim...

seviyorum ama sevgim artık bana acı veriyor diyosun...bi defa kendin ne söylediğini bilmiyorsun...kafanı topla ve konuyu biraz daha aç bize ona göre sana yardımcı olmaya çalışalım kardeşim...
Lacrimosa
İlişkilerde bazen tartışma da olacak, bazen ayrılmalar, bazen küsmeler....Yoksa renksiz, yapay bir ilişki olur kalır. Bence sen çok sevmesinden ziyade hep aynı şeyleri yaşamaktan sıkılmışsın. Bir arkadaşım "sorunsuz giden ilişki sorunlu gidiyordur aslında" dediği zaman biz hep beraber hadi ya, saçmalama gibilerinden eleştiriyorduk ama sonradan haklı olduğunu bir çok defa gördüm....Onu kırmadan nasıl ayrılabileceğini sormaktansa bence "onunla daha farklı bambaşka bir başlangıcı nasıl yaparım" diye sor kendine.....kırmadan ayrılmak diye bir şey de söz konusu olamaz zaten....her ayrılık elbet bir kırgınlık yaratır dostlar!
Ara
armo
Lacrimosa Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İlişkilerde bazen tartışma da olacak, bazen ayrılmalar, bazen küsmeler....Yoksa renksiz, yapay bir ilişki olur kalır. Bence sen çok sevmesinden ziyade hep aynı şeyleri yaşamaktan sıkılmışsın. Bir arkadaşım "sorunsuz giden ilişki sorunlu gidiyordur aslında" dediği zaman biz hep beraber hadi ya, saçmalama gibilerinden eleştiriyorduk ama sonradan haklı olduğunu bir çok defa gördüm....Onu kırmadan nasıl ayrılabileceğini sormaktansa bence "onunla daha farklı bambaşka bir başlangıcı nasıl yaparım" diye sor kendine.....kırmadan ayrılmak diye bir şey de söz konusu olamaz zaten....her ayrılık elbet bir kırgınlık yaratır dostlar!

AYNEN KATILIYORUM
Ara
ChoiceMaster
eğer gerçekten de ayrılmaya karar werirsen, kndini olabildiince kötüle senden nefret etmesini sağla, snden ayrıldıı içn kırılmaz, hatta sewineblr bu drumda......
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Eşruhumuzu Nasıl Buluruz? Masal_yuzLu 6 1,504 11-24-2010, Saat: 02:35 AM
Son Yorum: riukeen
  Bir Erkeğin Kızdan Hoşlandıqını Nasıl Anlarız??? DELİKANLI KIZ_vbulletin3_import15045 11 1,955 03-04-2010, Saat: 06:54 PM
Son Yorum: karizmatik_vbulletin3_import15497
  sizcee nasıl?? nesil! 20 1,553 03-30-2009, Saat: 09:04 PM
Son Yorum: SEHİTLER_OLMEZ
  Sewdiğimi Sewgilime Nasil Ispat Ederim Lütfen Hemen Yardim Edin duygusuz_adam_38 28 2,687 02-06-2009, Saat: 11:31 AM
Son Yorum: duygusuz_adam_38
  nasıl olacak cehennem22 32 1,852 06-29-2008, Saat: 01:35 PM
Son Yorum: cehennem22

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 01:46 PM