:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eski Sevgiliden Dost Olurmu
speedy_girl
Confusedmiley38: sevmek ne ac? ?ekmek mi?yoksa ?zlemek mi?yoksa bana g?re olmad???n? bile bile yinede ?srarla pe?inden gitmek mi?ben sevmeyi hep ac? olarak g?rd?m ama yinede yorulmad?m sevmekten.pes etmedim sevmek pes etmek de?ildir.her sevgi zamanla biter al??kanl??a d?n???r ama benim ki hi? de?i?medi.?ok g?zel g?nlerde ya?ad?m bir simiti payla?t???m?z g?nlerde.ama beni ne paras?zl?k bitirdi ne de senin k?t? s?zlerin.beni bitiren ne oldu biliyormusun?g?vensizli?in ben bittim de sen hala bunu anl?yamad?n...
ben herkesin sevgisi gibi bi sevgi istemiyorum,ben a?lamak istemiyorum bak bunlar? yapt?m sana bir tek g?zya?? d?kmedim.neden mi?sayende kalbim ta? oldu,hi? kimse iyi de?ildir s?z?n? kaz?d?m beynime ve k?t? olmay? denedim...Denedim ama bana ne kazand?rd? bu s?z?n koskoca bi hi?...?imdi Sevgilide Olamay?z Peki Ya Dost Kalabilirmiyiz

eski sevgiliden dost olurmu soru a??k88.gif
Ara
Ç@RŞžI EMRAH
bence olmaz çünkü onunla falan görüştüğünde eski duygularını hatırlarsın ve hayatın yıpranır bence soru için teşekkürler
Ara
Firari Fırtına
SadSadSadSadSadSadSadSadSad Yorum yok desem kızmassınız değilmi ...SadSadSadSadSadSadSad
speedy_girl
HAYIR JNM Smile
Ara
Firari Fırtına
Teşekkürler............
speedy_girl
AMA YORUM BEKLERDİM .....
Ara
Firari Fırtına
Yorum yüreğimde var ama , bir gün anlatırım size , söz ...

Anlaştıkmı ?

Sevg ...
Beg?m
bencede olmaz
Ara
speedy_girl
AYNENS YA İNSAN DOST OLAMAZ SANMIYORUM BİTMİŞTİR HERŞEY YANİ BENCE DE OLMAZ KABULLENMEK ......... VAR MI ABACA MERAK ETTİM CİDDEN DOST OLARAK KALMAYI ......Smile
Ara
gamzem_06
eski sevgiliden dost olmaz..
çünkü ona her baktığında
yaşadıklarını hatırlarsın...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  eski sevgili geri dönerse:S:S meervee 15 1,651 11-13-2008, Saat: 12:46 AM
Son Yorum: play-54
  eski aşkım arkadaşmla çıkıyor ne yapabilirim sevimsiz 5 1,198 05-22-2007, Saat: 09:54 AM
Son Yorum: uslanmaz_genc

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 01:49 AM