:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kimse göründüğü gibi değildir be arkadaş !
CeYDa HaNDe KeSiM
ınsanlık cok ucuzlaşmış ne yazıkki arkadaşımSad
Ara
cambaz
sana acaipp bi şekildee katılıyorumm evet bu tipleree herkes uyuz olur
Ara
Melek06
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olduğundan farklı görünen,farklı biriymiş gibi davranan,içinden onaylamadığı şeyleri onaylıyormuş gibi görünen,sevmediği birşeyi sever gibi yapan,yalan hislere bürünen insanları sevmiyorum...olduğu gibi olacak insan.neysen osun...neden olmadığın bir imaja bürünüyorsun ki....anladım ama ben..kimse olduğu gibi değildir..nefret ediyorum iki yüzlülük yapanlardan.....nefret etmek ....kötüdür...ama hakedenler var işte...hayat budur...gerçekler de acıdır ve acıtır !!!!
COK DORUSad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Ara
EndLess
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olduğundan farklı görünen,farklı biriymiş gibi davranan,içinden onaylamadığı şeyleri onaylıyormuş gibi görünen,sevmediği birşeyi sever gibi yapan,yalan hislere bürünen insanları sevmiyorum...olduğu gibi olacak insan.neysen osun...neden olmadığın bir imaja bürünüyorsun ki....anladım ama ben..kimse olduğu gibi değildir..nefret ediyorum iki yüzlülük yapanlardan.....nefret etmek ....kötüdür...ama hakedenler var işte...hayat budur...gerçekler de acıdır ve acıtır !!!!zd.gif

VALLA BAN ÖNCEDEN DEGER VERDIGIM BIRINI HATIRLATTI BU SÖZLER ILGINCTIR
Ara
EyLuLce
valla aynen öyle haklısınız
Ara
kankusturucu
bencede arkadaş one ole 2 yüzlü adam gibi içinden geçeni konuş ben buyum de yani
Ara
ceylan gözlü1
bende sinir oluyom ölelerine yaw öle insan çoook
Ara
kankusturucu
bencede arkadaş ne öyle oyun yapacak içinden geçeni söle yada sussun gıçık olurum
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Msn gibi riukeen 23 1,455 06-17-2008, Saat: 01:34 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  Kız gıbı davrananlara blue_belial 7 757 06-12-2008, Saat: 01:01 AM
Son Yorum: nry8
  rock dinlemeyip de dinlermiş gibi gösterenlere uyuzun alasını oluyourm nry8 3 580 06-11-2008, Saat: 06:02 PM
Son Yorum: seboist_vbulletin3_import10573
  Bende uyus olurum bal gibi :D riukeen 9 629 08-27-2007, Saat: 04:31 PM
Son Yorum: Rüya Güzeli

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 03:24 AM