:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: kimse göründüğü gibi değildir be arkadaş !
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
olduğundan farklı görünen,farklı biriymiş gibi davranan,içinden onaylamadığı şeyleri onaylıyormuş gibi görünen,sevmediği birşeyi sever gibi yapan,yalan hislere bürünen insanları sevmiyorum...olduğu gibi olacak insan.neysen osun...neden olmadığın bir imaja bürünüyorsun ki....anladım ama ben..kimse olduğu gibi değildir..nefret ediyorum iki yüzlülük yapanlardan.....nefret etmek ....kötüdür...ama hakedenler var işte...hayat budur...gerçekler de acıdır ve acıtır !!!!zd.gif
ne yazık ki biz ne kadar istemesekte insanlar hep böle
Arkadaşım görüşlerinize katılıyorum.Ben kötü olduğundan emin olduğum insanların çok iyi biriymiş gibi havalara girmesine bozuluyorum.ay gözlerim yaşardı diyesim geliyor.mesela bencilliğin zirvesindeki bir insanın tatlı tatlı gülümseyip sevgden,yardımseverlikten dem vurması.ya da çok kibirli bir insanın alçakgönüllülük üzerine nutuk atması...of yaa niye yalan söylüyorlar.Confusedmiley35: Confusedmiley35: Confusedmiley35:
bence korkak insanlar yalan söyler..ve güvensizler......aciz varlıklar.....ne demeli başka..uyuz ediyorlar insanı....dürüstlük en büyük fazlettir bana göre..
bence başkalarını değil önce kendimizi düzeltmemiz gerekmez mi?etrafımızdakileri değil kendimizi değiştirebiliriz
kimse kimseyi değiştiremez zaten..herkes kendinden sorumludur.fakat başkalarına davranış biçimi yanlışsa,işte orda dur demek gerekir..neyse konum bu değil...uyuz oluyorum iki yüzlülere o kadar Wink
bu konuda destek veriyorum bende uyuz oluyorum var öle bi arkadaşım iyi şeyleri o kadar çabuk unutuyoki nemiş güldüğüm insanları unatabilirim ama ağladıklarımı asla
arkadaşın çok saçma düşünüo bence bi insan ii şeyleride kötü şeyleride unutmamalı her anında yanında olan insanları her zaman hatırlamalı
ben mesela bazı arkadaşlarımın sırf kötü günlerimde yanımda olmasından çok rahatsızım ama her seferinde onlara yine yardım ediyorum napim elimde diil
tabikide hiçbirşey unutulmamalıdır mesale o saçma düşüncelerine rağmen onla barıştım insanları biz bikere bi kötü yönünü görünce hep o yönüyle yargılıyoruz ama onlarında birsürü iyi yönü var bunları biz görmüyoruz

ya olduğun gibi ol yada göründüğün gibi...
eğer rol kesiyorsa kişi ..(ki haklısın bilgeis öyle olan insna çok)hiç olmasın daha iyi...
saygılar...
Sayfalar: 1 2