:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kimse göründüğü gibi değildir be arkadaş !
bilgeis
olduğundan farklı görünen,farklı biriymiş gibi davranan,içinden onaylamadığı şeyleri onaylıyormuş gibi görünen,sevmediği birşeyi sever gibi yapan,yalan hislere bürünen insanları sevmiyorum...olduğu gibi olacak insan.neysen osun...neden olmadığın bir imaja bürünüyorsun ki....anladım ama ben..kimse olduğu gibi değildir..nefret ediyorum iki yüzlülük yapanlardan.....nefret etmek ....kötüdür...ama hakedenler var işte...hayat budur...gerçekler de acıdır ve acıtır !!!!zd.gif
rama
ne yazık ki biz ne kadar istemesekte insanlar hep böle
Ara
yasemin1
Arkadaşım görüşlerinize katılıyorum.Ben kötü olduğundan emin olduğum insanların çok iyi biriymiş gibi havalara girmesine bozuluyorum.ay gözlerim yaşardı diyesim geliyor.mesela bencilliğin zirvesindeki bir insanın tatlı tatlı gülümseyip sevgden,yardımseverlikten dem vurması.ya da çok kibirli bir insanın alçakgönüllülük üzerine nutuk atması...of yaa niye yalan söylüyorlar.Confusedmiley35: Confusedmiley35: Confusedmiley35:
Ara
bilgeis
bence korkak insanlar yalan söyler..ve güvensizler......aciz varlıklar.....ne demeli başka..uyuz ediyorlar insanı....dürüstlük en büyük fazlettir bana göre..
djseninim
bence başkalarını değil önce kendimizi düzeltmemiz gerekmez mi?etrafımızdakileri değil kendimizi değiştirebiliriz
Ara
bilgeis
kimse kimseyi değiştiremez zaten..herkes kendinden sorumludur.fakat başkalarına davranış biçimi yanlışsa,işte orda dur demek gerekir..neyse konum bu değil...uyuz oluyorum iki yüzlülere o kadar Wink
djseninim
bu konuda destek veriyorum bende uyuz oluyorum var öle bi arkadaşım iyi şeyleri o kadar çabuk unutuyoki nemiş güldüğüm insanları unatabilirim ama ağladıklarımı asla
Ara
rama
arkadaşın çok saçma düşünüo bence bi insan ii şeyleride kötü şeyleride unutmamalı her anında yanında olan insanları her zaman hatırlamalı
ben mesela bazı arkadaşlarımın sırf kötü günlerimde yanımda olmasından çok rahatsızım ama her seferinde onlara yine yardım ediyorum napim elimde diil
Ara
djseninim
tabikide hiçbirşey unutulmamalıdır mesale o saçma düşüncelerine rağmen onla barıştım insanları biz bikere bi kötü yönünü görünce hep o yönüyle yargılıyoruz ama onlarında birsürü iyi yönü var bunları biz görmüyoruz
Ara
PaPaTYa_PReNSeS

ya olduğun gibi ol yada göründüğün gibi...
eğer rol kesiyorsa kişi ..(ki haklısın bilgeis öyle olan insna çok)hiç olmasın daha iyi...
saygılar...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Msn gibi riukeen 23 1,455 06-17-2008, Saat: 01:34 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  Kız gıbı davrananlara blue_belial 7 759 06-12-2008, Saat: 01:01 AM
Son Yorum: nry8
  rock dinlemeyip de dinlermiş gibi gösterenlere uyuzun alasını oluyourm nry8 3 581 06-11-2008, Saat: 06:02 PM
Son Yorum: seboist_vbulletin3_import10573
  Bende uyus olurum bal gibi :D riukeen 9 630 08-27-2007, Saat: 04:31 PM
Son Yorum: Rüya Güzeli

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 10:29 AM