:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bayanlar bakarmısınız?
metal_cix
bence seni seviyodur yaff ne biliim o lafı sölerken bakışlarından anlamaıdnmı gülümsediyse eminimki altında bir aşk vardır ama bir kız ne biliim acayip bir erkeğe aşık olarak seviyorum desin aama kız oalrak ben bir erkeğe seni seviyorum demem o bana söleemdiyse önceBig Grinsaçma oldu ama anlatamadım tam olarak
Ara
Rockmanyagi
seni seviyorum illaki ask sevgi olmasi gerenkmez cok özür dilerim üzüldüysen Big Grin
Ara
rocker_nergiz
demez ama nerde ve nasıl koşularda oldyğuna çok bağlı bir şey bu adem arkadaşca da diyebılır
Ara
Qetesh
Alıntı:seni seviyorum illaki ask sevgi olmasi gerenkmez cok özür dilerim üzüldüysenBig Grin

yok canım ne üzülmesi...sağolasın tşklerSmile...

Alıntı:demez ama nerde ve nasıl koşularda oldyğuna çok bağlı bir şey bu adem arkadaşca da diyebılır

[COLOR="Black"]şunu sölim konunun tarihine bakarsanız çok eski olduğunu görürsünüzSmile
yani mazide kaldı...artık yeni bir vatandaşa hastayım.

ilacım o anlicanızTongue
[/COLOR]
Ara
CaNaT
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok canım ne üzülmesi...sağolasın tşklerSmile...

şunu sölim konunun tarihine bakarsanız çok eski olduğunu görürsünüzSmile
yani mazide kaldı...artık yeni bir vatandaşa hastayım.

ilacım o anlicanızTongue

kim olaki o yeni vatandaş acaba Big GrinBig Grin
Ara
deli rüzgar
yeğen harbiden kim o vatandaşTongue
Ara
moby
tabıkı dıyebılır... hatta öünmek gibi olmasın banada dien kız oldu ama bu kadınların dunyada yapacakları son sey... cunku cok zor ... bırazda bu toplum zıhnıyetınden kaynaklanıyor... ok tesekkurler...
durgunay
diyemez bence bişiler hissediyodurki sölüyodur...
Ara
beautiful_matrax
ewet der bence
sehle
derde demesne sen yinede harekerlerine bak sevgi ifade eden icraatleri varmı bakem:S
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  BayanLar SevgiLinizLe Arkada?m? OLmak isTiyorSunuz? €BeRimSin 5 703 04-04-2022, Saat: 12:13 AM
Son Yorum: wildfang
  lütfen yardımcı olun ÖZELLİKLE BAYANLAR YADA TECRUBE SAHİPLERİ :) sevimsiz 35 2,463 05-16-2008, Saat: 12:44 AM
Son Yorum: MorciveT
  Bayanlar lütfen acilen yardım edin canım yanıyor.... spartakus 14 1,181 04-28-2008, Saat: 05:58 PM
Son Yorum: spartakus

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 04:05 PM