:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bayanlar lütfen acilen yardım edin canım yanıyor....
spartakus
selamlar;:??
nerden başlamalı nasıl anlatmalı bilmiyorum.
bir kıza aşık oldum. Kuzenimin arkadaşına. Sinem çok tatlı bir kız. Yıllardır aradığım kız bu. Benim sevdiklerimi seviyor. anlayacagınız huyumuz suyumuz aynı.
O'nun resimlerinden oluşan bir cd hazırladım. Çiçekler yolladım. yazılar yazdım. Sinemin talibide çok malesef.
ama bazı sorunlar var. oda annesi. annesi para göz. ben sinem in yüreginde kıvılcımı çaktım. ama annnesi illada zengin istiyor. sinem ise fark etmez diyor. ama kaçmamda diyor. sizce nasıl anlatabilirim annesinin değil kendi istediği için ve kendi idtediğiyle beraber olmayı istemsini nasıl anlatmalıyım. çünkü ben zengin değilim. tamam gelirim çok iyi ama zengin değilim işte.
sinem bundan kaynaklı kaçıyor. ve benim onu çok fazla görme şansım yok. aslında görürüm. istediğim anda gider görürüm ama saçma olmazmı sürekli onu görmeye gitmek. çünkü o kaçıyor. yada ona çiçek yollamaya devammı etsem. bilmiyorum bıkmasını istemem baymakta istemem ne yapmam gerekiyor lütfen hızla cevap verin. çünkü içimi bir matkap deliyor sanki.
Ara
CaNaT
Annesi ile başın dertte olacak her halükarda görünen o.
Hem kız gerçekten çok istedikten sonra annesini de bir şekilde buna ikna etmez mi ?
Kızında isteği annesi ile aynı yöndemi yoksa farketmez demiş ama
Ara
Shrewish
Yazından anLadığım kadarıyLa Senin sevdiğin kadar Sinem seni sevmiyor desem kabaLık etmiş oLur muyum.Bence aceLe etme, SinemLe iLgiLenmeye devam et, onun sana bağLanmasını sağLa. onra çözüm kendiLiğinden geLecektir.
Çok kovalama kaçar - kaçarsan kovaLanırsın gibi bir deyim mi vardı.
Ara
EndLess
AnLasıLan Sınemde Annesı Gıbı Gelecek kaygısına Dusmus..Bu Durumda Dıcem..Sana Abı Tek..Sey Bı Kız GeLecek KaygısınaDustuyse..Bırak Gıtsın..Zaten O Senı Bırakıcak ıLerıde...

BNıraz.Agır Konustum.,Ama..ınan Bana..Aynen BöyLe oLucak...SmileSmileSmile
Ara
spartakus
cevaplar için çok teşekürler.
arkadaşlar benim gelecek kaygım yok. sinemi az çok anlıyorum zaten. gelecek kaygısana düşmek dogaldır. ama şöyle bir şey var benim maddi imkanlarım hızla büyümekte. zaten bir yıl içinde lütfen değimi hoş görün "sülalesini stın alırım". ama ben para için gelmesini istemiyorum. gerçekten benim şuanki durumumu kabullenip gelmeli. eger para için gelecekse DERDİNDEN VEREM OLSAM TUTUŞSM KEREM OLSAM GENE SÜRMEM ONU TENİME. BİR KURU YAPRAK OLSAM BİR ÇORAK TOPRAK OLSAM İÇMEM ONSAN BİR YUDUM KERBELADA SU OLSA. nihayetinde bir yaşam yaşayacak. evet sinem benim kadar sevmiyor. ama sevecek sevmeli.
BEN SİNEMİ NASIL KENDİME BAGLAYACAGIMI BİLMİYORUM....
Ara
Selin :)
bnce sinem senı gercekten ıstıyosa annesını ıkna edebılır..çünkü hiçbi anne kıznın mutsuzlugunu ıstemez...
Ara
Selin :)
şunuda katmak ıstıyorum sureklı onu mutlu edıcek seyelr yapma çünkü yaptıgn seyler alışılagelmıs hale gelır onun ıcın bu sürprizleri biraz aza indirge arkadasımSmile
Ara
Seyduna
BENCE sinemde parayı sevioo yoksa Annesini dinlemess eğer gerçekten seni sevse ... herşeyi göze alırr
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
anlattıklarını cok ıyı anlıyorum bende bırını cok sevdım ve annesı aramıza gırdı ama para ıcın degıldı .... aılenın tek erkek evladı olmasıydı sepep ve ılakı kendı sectıgı kız olacaktı oysakı bız bırbırımızı cok sevıyorduk...evet annelerle basımız dertte sana tek tavsıyem ılk once sunu bılmelısın ki o kızda senın gıbı sen nasıl onun ıcın herseyı yapacaksan o da aynı sekılde senın ıcın herseyı yapabıleck mı ??? ha evet yapabılecekse devam et savas ama kacmak harıc ıste o zaman sevıyordur ve sen bundan emın olduktan sonra annesını kafaya almalısın ona para ıle degıl ama sevgının kudretıyle yıllarca belkıde omrunun sonuna kadar onu aşkın ve saygınla mutlu edebılecegını kanıtlamalısın tum ısrarlarına karsı hala annesının razısını alamaz ısen o gercekten bece kızının mutlulugundan cook hayat guvencesını dusunen bırı demektır ama yılma bakın de ben kızınız ıcın savasıyorum pekı ya zengın bırıne verdıgınız zaman kızınızı sadece para ıle mı mutlu edebılecek ve benım savastıgım gıbı savasmadıgı ıcın kızınızın degerı bılebılecek mı dersın bu laflardan sonuc cıkaramazsa üzgünüm ama mutlu olamazsın dıgerlerıde ....
Ara
spartakus
Ceyda inan senin adına çok üzüldüm. Gerici toplumsal statikolar kuşatmış heryanımızı. Ailelerimiz gelecek kaygısı yüzünden sevgi kırıntıları ile yetinmemizi istiyorlar. (sanki hayat onların sanki biz büyümedik ve kendi kararlarımızı kendimiz veremiyoruz)
Sinemin annesinide bir yere kadar anlamak mümkün. Tabiki o kızının rahat yaşamasını istiyor. Ama farkında değil nasıl bir şey istediğini ve onu rahat ama huzursuz bir yaşama itebileceğini.
Savaşmalı tabiki. Tümdünya karşına geçesede savaşmalı. Senin sevdiğin adam neden sonuna kadar savaşmadı yada neden bunu başaramadı bilmiyorum. Ama bence savaşmalıydı. Çok zordur bilirim savaşmak. Uzun soluklu olmak gerek vazgeçmemek gerek.
Mesala Sinem bana bir adım yaklaşsa değişir biliyorum. İkna ederim onu. Ama malesef buluşmaya bile gelmiyor. Ah bir gelse. Çün ne zaman onu görsem hep dilim tutuldu konuşamadım bile. Aptal aptal gözlerine bakıp durdum. Çünkü itiraf ettikten sonra konuşmka çok zormuş. Eh birazda utangacız. Ama şimdi hazırım. ah bir buluşabilsek sadece ikimiz. Şimdi konuşurum çünkü sonucunda onu kaybetmek tammam veya kazanmak var tamamemen.
Ailesni kazanmam için sinemin bana yaklaşması lazım. Bir şekilde ailesinide ikna ederim.
Ama ben zamanı Sinem'e Sinem'ide zamana bıraktım. Benim onu sevme hakkım oldugu gibi onunda beni sevmem hakkı var nede olsa. Yaşam onun seçim onun. Ya gerçekten sevdiği birisi ile olcak. (o benmiyim bunu bilemem ama) Yada gidecek bir cüzdanla evlenecek. Ben söyleyeceklerimi söyledim yapacaklarımı yaptım. Artık sıra onundur. Bakalım zamn neler getirecek bize. Umarım iyi şeyler getirir. Getirmezsede sırtımı dayayacagız yaşama ve yürüyecegiz yolumuzu. Mutlaka bu yolun sonunda mutluluk var. Ben bu mutluluğu Sinem'le yakalamayı çok isiyorum. Ama fazlada peşinden koşamam. Bu benim kendime olan saygımı incitiyor.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Olurda Bu Kadarmi...yardim Lütfen djseninim 14 972 04-14-2022, Saat: 09:24 PM
Son Yorum: wildfang
  ben bu acıdan ölüyom ... yardım djseninim 20 1,079 04-14-2022, Saat: 01:12 PM
  Lacey'ye yardım kampanyası başlatıldı! :)) Lacey 15 732 04-13-2022, Saat: 12:28 AM
  BayanLar SevgiLinizLe Arkada?m? OLmak isTiyorSunuz? €BeRimSin 5 707 04-04-2022, Saat: 12:13 AM
  Yardım Lazım,İşin Ehli Birinden Tavsiye Lazım. Namasaki 28 2,289 10-05-2010, Saat: 04:08 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 04:32 AM