:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir kez daha gitti elim telefona
eRCi
Teşekkürler EMREHAN sağol yüreğine mutluluklar....
MasaL_perisi
Teşekürler Erci...
Parçalanacak yürek kalmadı artık...Korkak ve yüreksiz yinede özlüyorum...

Yüreğine sağlık arkadaşım...Belki aramanı bekliyordu...Belkilerle yaşamaktansa sonu ne olursa olsun cesur karşılamalıyız...Sad
Mutluluklar seninle olsun
Ara
>As!_M€L€q<
yüreğine sağlıkkkk....harikaaa bişee......tşkler
eRCi
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teşekürler Erci...
Parçalanacak yürek kalmadı artık...Korkak ve yüreksiz yinede özlüyorum...

Yüreğine sağlık arkadaşım...Belki aramanı bekliyordu...Belkilerle yaşamaktansa sonu ne olursa olsun cesur karşılamalıyız...Sad
Mutluluklar seninle olsun

Öylesine alışmıştım ki teninin sıcağına onsuz gelecek hiç bir bahar ısıtmazdı yüreğimi... onsuz gözüm görmezdi kendini aynalarda varlığına öylesine alışmıştım ki varlığımdan bir şeyler eksikti O olmayınca olmayınca.... seninde okuyan gözlerine sağlık peri mutluluklar seninde yanında olsun ve hiç ayrılmasın inşallah....
eRCi
>As!_M€L€q<' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yüreğine sağlıkkkk....harikaaa bişee......tşkler

Ben teşekkür ederim sulatan senin de yüreğine sağlık mutluluklar sizinle olsun.....
eRCi
Yine gece oldu düşer geceme gözlerindeki hüzün, yüreğime yüzündeki ayaz vurur ansızın. Senin yüreğinde kendi benliğime dokundum. Oysa şimdi kendimsizliğin ortasında, ömrüme tutunmaya çalıştıkça varlığıma ters düşüyorum... Bu yüzden kavgalıyım yüreğimle çoktandır... Bu yüzden savruluşlarıma bir tek gözlerindeki hüzünle gölgelenmiş gecelerim şahittir....!
ROSE
gelseydi beklenen ses açacaktım oysa ki büyük bi umut ve sevinçle ama yoktun ..senden ne bir ses ne biz iz.gözlerin hasret denizlerimin kıyısına vuruyor sen yoksun .özlemim dağlara mor menekşe sümbüller açtırıyor sen yoksun .neye sitem neye kızgınlığımdı oysaki bende biliyordum gelseydi beklediğim ses...ama yoktun...

teşekkür ederim.yazıdan etkilenmemek elde değil bana göre tabi Smileçok güzel bi o kadar da hüzünlü ama güzeldi ..
Ara
ALDıRMa
Bu Nasıl Bir Ruh Halidir Bu Nasıl Birşey Duyguları Yazılara Dökmek Süpersin SeN Teşekkürler
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir kez daha cantanesi.... YARGIÇ 18 910 04-06-2022, Saat: 08:07 AM
Son Yorum: wildfang
  Daha ad?n? biLe biLmediqim adam... in_love_girl 2 564 04-04-2022, Saat: 09:12 PM
Son Yorum: wildfang
  Daha iyilerine ulaşabilmek umuduyla tekrar yazıyorum. asi_ve_mai 10 1,289 11-13-2015, Saat: 11:59 AM
Son Yorum: acemhe
  Bir daha dünyaya gelmek... Xesar 7 636 12-19-2013, Saat: 11:00 PM
Son Yorum: acemhe
  Her gün bir öncekinden daha çok yanıyor canım. eRCi 3 732 12-27-2011, Saat: 09:37 PM
Son Yorum: eRCi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 10:01 AM