:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her gün bir öncekinden daha çok yanıyor canım.
eRCi
Her gün bir öncekinden daha çok yanıyor canım. her gün bir öncekinden daha çok ölüyor ruhum. Senin sevginle hayat bulurken diğer yandan yokluğunla biraz daha yok oluyorum.

Yokluğun içimde fırtına öncesi bir sessizlik. Her zamankinden daha çok durgunum, her zamankinden daha çok yaralı. Rüzgarda yolunu şaşırmış bir kelebek misali salınıyor cansız bedenim sensizliğin girdabında..

Sana deli gibi aşıkken kollarımın hep boşluğu sarması acı veriyor.Bu yüzden ne söylesem hep yarım ne yazsam hep eksik kalıyor.

Seni sensiz yaşamaya alıştım demiştim ya.. Yalan söyledim sana. Kendimle birlikte kandırdım seni de.. Bir avuntuydu imkansızlığına karşı.. Bir teselliydi çaresizliğimize nispet.. Hani sensiz yaşayamam ben ölürüm demiştim ya.. Şimdilerde nefessiz kalışım bu yüzden.. Ben sensizim yokluğunda.. ben nefes alamıyorum.. ben ölüyorum... yokluğun ölümün diğer adı..

Bugünlerde garip bir hal var üzerimde.. Alıştım sandığım yokluğun yüreğimi eziyor. Şarkımızı dinleyemiyorum artık.. İmkansızlığın ruhumu yakıyor. Şarkımızdan akan her ezgiyle, gözümden akamayan kristal gözyaşlarım kalbimi acıtıyor.. ben güçlü değilim artık...
Kalbim kalbine emanet..

Hani derler ya, “gitmek mi zor kalmak mı”... ben bu sorunun cevabını veriyorum şimdilerde... Benim için en zoruydu aşkını sensiz yaşamak, seninle sensizliğinde kalmak.
Herşeyi ardında bırakıp da gitmek.. ruhunu emanet aldığın yere teslim etmek..

ÇiLeK
Hani derler ya, “gitmek mi zor kalmak mı”... ben bu sorunun cevabını veriyorum şimdilerde... Benim için en zoruydu aşkını sensiz yaşamak, seninle sensizliğinde kalmak.

Gidene sorsak gidebilmek daha zordur
Kalan'sa onunla yaşamaya devam eder oysa, giden zaten onsuzluğu kabullenerek gider.
Zaman derler ya zamanla geçer, geçen tek şey akan gözyaşlarının artık akmaması gözlerden, yürek biraz huzur bulabilse, ama yok hüzün denizinde bir akıntının içinde kanar durur aslında diyebilecek o kadar çok söz varken ben susmayı yeğliyorum.
İçimdekilerin yansımasıydı yazdıkların teşekür ediyorum
Yüreğinin sessi hiç susmasın, arada da olsa yaz böyle.
Sevgilerimle.
Ara
ZencefiL
yaşarken ölmek ne zor SadSad yüreğin dert görmesin erci çok mükemmel
Ara
eRCi
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hani derler ya, “gitmek mi zor kalmak mı”... ben bu sorunun cevabını veriyorum şimdilerde... Benim için en zoruydu aşkını sensiz yaşamak, seninle sensizliğinde kalmak.

Gidene sorsak gidebilmek daha zordur

Kalan'sa onunla yaşamaya devam eder oysa, giden zaten onsuzluğu kabullenerek gider.

Zaman derler ya zamanla geçer, geçen tek şey akan gözyaşlarının artık akmaması gözlerden, yürek biraz huzur bulabilse, ama yok hüzün denizinde bir akıntının içinde kanar durur aslında diyebilecek o kadar çok söz varken ben susmayı yeğliyorum.

İçimdekilerin yansımasıydı yazdıkların teşekür ediyorum

Yüreğinin sessi hiç susmasın, arada da olsa yaz böyle.

Sevgilerimle.

Bende çok istemiştim gidebilmeyi... ama olmadı...
tıpkı "bazen" çok istediğim ama istememe "rağmen" gibi bile olmayan birçok şeyim gibi.. "Birgün"... ve "belki.." kimbilir?
Bilinmez kimdir giden... kalan mı kalmak anlamında kala kalan?giden mi gitmek anlamında gidiveren?kalmak mıdır? gitmek mi? gerçek anlamda gidiş...gitmek mi? kalmak mıdır? gerçek anlamda kalış...
bilinen tek şey yokluğudur....
varlığına inat....tüm beklentiye... ona inat. . .
Hilal yüreğinden çıkan her kelimeye teşekkürler mükemmeldi..
yüreğinle atmışın imzanı…

Teşekkürler...

ZencefiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaşarken ölmek ne zor SadSad yüreğin dert görmesin erci çok mükemmel
Olmazlarım içinde Olur gibi yaşamak Yaşarken ölmek

Teşekkürler ZencefiL . . .

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir kez daha gitti elim telefona eRCi 18 1,480 04-15-2022, Saat: 12:58 AM
Son Yorum: wildfang
  Bir kez daha cantanesi.... YARGIÇ 18 884 04-06-2022, Saat: 08:07 AM
  Daha ad?n? biLe biLmediqim adam... in_love_girl 2 560 04-04-2022, Saat: 09:12 PM
  Daha iyilerine ulaşabilmek umuduyla tekrar yazıyorum. asi_ve_mai 10 1,247 11-13-2015, Saat: 11:59 AM
Son Yorum: acemhe
  Bir daha dünyaya gelmek... Xesar 7 603 12-19-2013, Saat: 11:00 PM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 12:57 PM