:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir kez daha cantanesi....
YARGIÇ
E?lik ediyor r?zgar?n h?z?nl? ritmi hasretin gizemli yaln?zl???na.Y?rekler karmakar???k oluveriyor ans?z?n ?zl?yorum seni deli bir yang?nla.Ahh yar tuhaf bir tutku biliyormusun a?k.Ne senle oluyor nede sensiz sa?ma belki ama ne de?i?tirirki ger?e?i.Sabah g?ne?in do?u?uyla ba?l?yor senli bir g?n gece r?yalar?m sensiz olam?yor ne tuhaf.Akl?ma geliyor bir ?eyler olan yada olmayan hala hayal d?nyas?nda y?re?im ve kendini kand?rmakta fazlas?yla usta herhalde.A?k de?ilmi ki kendimize s?yledi?imiz bir yalan bir yerde.D???nsene bir filmin seneryosu gibi;filmi izliyorsun,seneryosu,y?netmeni,oyuncular? var biliyorsun,ama yinede filmden etkileniyor ve kimi zaman a?l?yor kimi zaman kahkahalarla g?l?yorsun bu yalana ama yalan oldu?unu bile bile.A?kta bir yalanm? cantanesi bir yerde.Kimse bilmiyor bunu bari sen s?yle.Sonra d???n?yorum belkide hayal g?c?m?zle yaratt???m?z bir hikaye bir yerde eh hayal g?c?mde fena say?lmaz kabul etmek gerekirse.Ancak bunlardan biri de?il cantanesi ben biliyorum y?re?ime s?slemelerle rengarenk mis kokulu ?i?eklerle i?liyorum seni ve koca bir ?i?ek bah?esine d?n?yor oralar.?imdi d???n?yorum oturup sana bir masal anlatsam saatlerce dinlersin beni cantanesi ancak anlamazs?n g?zlerinin i?ine baksam sevda dolu tutku tutku.Bakma sen tak?l?yorum sadece hadi g?l?mse o kocaman y?re?inle ve son bir kez daha tekrar edelim son hareketi cantanesi son bir kezde benim i?in g?l?mse....
Ara
derdo
Wallahİ GÜsel OlmuŞŞ YargiÇ Abeyy
EmeĞİne SaĞlikk
blue_belial
sen neymıssın be aaaaaaaaabi
ı nı nın nı nı nıııııınn Smile
YARGIÇ
Sağolun arkadaşlar beğenmenize sevindim...
Ara
eRCi
Hayat denilen süreç hep bir şeylerin özlemi ile, hasreti ile geçiyor. İnsan yüreği özlemeden duramaz mı? Yoksa özlemeden durmamalı mı? Hep bir şeylerden uzak, hep birilerinin varlığından mahrum.

Çok güzel bir yazı,yüreğine sağlık paylaşımın için sağol.............
YARGIÇ
Teşekkürler bazı şeyler vardır olmazsa olmazlarımı bırakalımda hep olsunlar...
Ara
carpediem
ellerine sağlık kardeşim Big Grin döktürmüşün yine Big Grin
YARGIÇ
Sağolasın teşekkürler döküldü işteBig Grin
Ara
*TATLI BELA*
çok güzel yılmaz tşklr yüreğine sağlık....
ESARET
yüreğine sağlıkk arkadaşımm çok
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir kez daha gitti elim telefona eRCi 18 1,503 04-15-2022, Saat: 12:58 AM
Son Yorum: wildfang
  Daha ad?n? biLe biLmediqim adam... in_love_girl 2 564 04-04-2022, Saat: 09:12 PM
Son Yorum: wildfang
  Daha iyilerine ulaşabilmek umuduyla tekrar yazıyorum. asi_ve_mai 10 1,289 11-13-2015, Saat: 11:59 AM
Son Yorum: acemhe
  Bir daha dünyaya gelmek... Xesar 7 637 12-19-2013, Saat: 11:00 PM
Son Yorum: acemhe
  Her gün bir öncekinden daha çok yanıyor canım. eRCi 3 732 12-27-2011, Saat: 09:37 PM
Son Yorum: eRCi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 03:49 PM