:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir kez daha cantanesi....
YARGIÇ
Sağolun arkadaşlar teşekkür ederim beğenmenize sevindim....
Ara
Masal_yuzLu
vurma y?z?me y?z?me sevgisiz s?zleri..
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler Yargıç...Smile
Şu cantanesi yine yapacağına yaptı...ama iyi de etti yoksa bizimle bukadar güzel bir makale paylaşamazdın...Smile
..........................................
Sen tutunabilirmisin karşı dipsiz ceplere boş aşkıma...
Sen duyabilirmisin attım sessiz çığılıkları...(Masal)
Ara
kerim_
hımm çok hoş bir yazı güzel ve anlamlı ifadeler var uzatmaya gerek yok uzun lafın kısaıs süper bişi klavyene sağlıkBig GrinBig Grin
Ara
EYVALLAH
BEN GEÇ KALMIŞIM YAASmileSmileSmile SÜPER YILMAZJGM
Ara
€BeRimSin
Çok Güz€L Çoooooookkkkkkkk....Wink
in_love_girl
Her haziren gecesinde ayr? bir masal bizimkisi k???k melekler etraf?nda.Uydurma oyunlara taviz veren b?y?k adam ben damlas?z a?layan bebekler.Ka? ka??? ge?meli bedenimdende uslanmal? deli sevdalar?m.Hani ya?mur ?iselese sabah sen bi trene binsen ben tersten el sallasam hayk?rsam g?zlerimle sana cantanem diye duyarm?s?n acaba.Yoksa ben bile bile hayal oldu?unu ger?ekten daham? ?ok ba?lanmal?y?m sana... G?z?m?n bebe?indeki yer senindi sana kals?n.K???k bi rol de?i?imi yap?p gidiyorum.El salla bana vagondayken ben.Hayat k???k bi kalp ?arp?nt?s?ndan ibaret...

HeceLeRde gizLi sitemLer,sevdaLar,ac?Lar... ?ok sakLamak iyi de?iLdir.KustuR c?mLeLerini.. TemizLenir bir nebze y?re?in..' deRdi bi abim..
En iyi ?rnekLerden biRisin..
saoL...
Ara
EYVALLAH
in_love_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Her haziren gecesinde ayr? bir masal bizimkisi k???k melekler etraf?nda.Uydurma oyunlara taviz veren b?y?k adam ben damlas?z a?layan bebekler.Ka? ka??? ge?meli bedenimdende uslanmal? deli sevdalar?m.Hani ya?mur ?iselese sabah sen bi trene binsen ben tersten el sallasam hayk?rsam g?zlerimle sana cantanem diye duyarm?s?n acaba.Yoksa ben bile bile hayal oldu?unu ger?ekten daham? ?ok ba?lanmal?y?m sana... G?z?m?n bebe?indeki yer senindi sana kals?n.K???k bi rol de?i?imi yap?p gidiyorum.El salla bana vagondayken ben.Hayat k???k bi kalp ?arp?nt?s?ndan ibaret...

HeceLeRde gizLi sitemLer,sevdaLar,ac?Lar... ?ok sakLamak iyi de?iLdir.KustuR c?mLeLerini.. TemizLenir bir nebze y?re?in..' deRdi bi abim..
En iyi ?rnekLerden biRisin..
saoL...
?ooook s?pemi? jnmm
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir kez daha gitti elim telefona eRCi 18 1,500 04-15-2022, Saat: 12:58 AM
Son Yorum: wildfang
  Daha ad?n? biLe biLmediqim adam... in_love_girl 2 564 04-04-2022, Saat: 09:12 PM
Son Yorum: wildfang
  Daha iyilerine ulaşabilmek umuduyla tekrar yazıyorum. asi_ve_mai 10 1,289 11-13-2015, Saat: 11:59 AM
Son Yorum: acemhe
  Bir daha dünyaya gelmek... Xesar 7 636 12-19-2013, Saat: 11:00 PM
Son Yorum: acemhe
  Her gün bir öncekinden daha çok yanıyor canım. eRCi 3 732 12-27-2011, Saat: 09:37 PM
Son Yorum: eRCi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 09:08 AM