:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kendinden Büyük Birini Sevmek?
amyleee
bu düşünceleri desteklemiyor olabilirsin ama sonuçta bu başkalarının düşüncesi ve sen bu düşüncelere saygı duymak zorundasın.ha ben saygı duymuyorum diyosan o zman nie bu konuya girme
Ara
kı@ymı@k=)
tamam sen kararını vermedin mii... Smile
Ara
amyleee
verdim verdimSmileama napıım ters bişeyler gelince moralimi bozuyolar.hem nasıl yapacaımı da düşündümSmile
Ara
kelaj
ooooooooooooooohhhhhhhhaaaaaaaaaa.yuh nası kendinden bu kdr büyük birini seversin?
Ara
fındık-s
kelaj Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ooooooooooooooohhhhhhhhaaaaaaaaaa.yuh nası kendinden bu kdr büyük birini seversin?

arkadaş olgun da Big Grin Big Grin
amyleee
ya büyük müyük napıım yanii..aşk denilen şe insanın elinde olsadı gidip 30 yaş büyük birini seçmezdi heralde dmiiii
Ara
riukeen
kelaj Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ooooooooooooooohhhhhhhhaaaaaaaaaa.yuh nası kendinden bu kdr büyük birini seversin?

sevmenin çeşidi var mı?

kaç tane insanı kaç farklı sevgiyle seviorsn ne iş ?

atın gözlükleri ilerleyin artık :kop:
Ara
riukeen
amyleee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya büyük müyük napıım yanii..aşk denilen şe insanın elinde olsadı gidip 30 yaş büyük birini seçmezdi heralde dmiiii

yaşa bakan sevgisine engel çakar bol engelli sevgiler :yikildim:
Ara
beautiful_matrax
ben soylerdım içimde tutamazdım her ne olursa olsun
_AL0n3_
yaa biraz önce okduum eski yorumLarından annenLe baban ayrıymış baba şevkati arıo oLabiLirim diosun.bence kesinLikLe böLe bişe. o yaşta birine aşık oLman imkansız bence :S böLe düşünmeni gerektiren özeLLkLeri vaRdır mutLaka ama bu aşk deiLdir Smile ona karşı duyduqun sevgi sempati faLandır.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Peki Sevmek? tatlı_cadı 1 617 04-12-2022, Saat: 05:55 AM
Son Yorum: wildfang
  Sevmek NuRii 2 603 04-06-2022, Saat: 08:00 AM
Son Yorum: wildfang
  derdim büyük!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! deli-kı@z 15 1,335 02-05-2009, Saat: 11:04 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  sevmek ve kıskançlık mehmetkılıc 0 542 06-01-2007, Saat: 06:03 PM
Son Yorum: mehmetkılıc

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-28-2024, 10:30 PM