:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nisanlım beni aldattı :((((
ayselim
evt talihsiz bişey tabi senin basına ğelen ama hemen yıkılma üzme kendini bırak o utansın yaptıgından pişman olmustur ama bizde tabi varsa yoksa grurdan yelek ğururumuz askımızdan büyuk senı anlıyorumm
Ara
toprak21
üzüldüm gerçekten..benim bi arkadaşım vardı oda ewliyken aldatıldı sewerek ewlenmişlerdi hemde..ama kader yaaa..giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir ben gideni değil giden beni kaybetmiştir...unutma..yeni katıldım aranıza banda yer varmı??
Ara
spartakus
İhanet kara bir çiçektir açar insanın yüreğinde. açıldımıda solmayı bilmez solmazda. yalandır tekrar dönmeler yeniden abşlamalar. ihanet varsa bitiyor herşey. bir kere alınmıştık yasak meyvanın tadı. ve yine yeniden ilk fırsatta karasaplı hançeri saplayacaktır sıtına ansızın birden bire çığlıklar içinde bırakarak. ihanet affedilmemli çünkü o çiçek solmaz yürekte.
ben bir erkek olarak aşığım ve dünyanın tüm kadınları bana kardeşimmiş gibi geliyor birtek o hariç. ihanet edeceksem sevmiyorumdur. hepsi bu. ihaneti affetmesin kimse. dönüp yola devam etmeli. geçici yol arkadaşlarına elveda demeli ve gitmeli..
Ara
Patikli_Penguen
:'(:'(:'(:'(Lanet olsun o insana yaaaa erkek deil mi 3ünden 2si aynı bunların nefret ediyorum hepsindennnnnnnnConfusedmiley13:Confusedmiley13:Confusedmiley13:
Ara
Seyduna
...erkek deilmi topu aynı bunalrın salla gitsinn affetme sakın!!
Ara
EndLess
Kız nerdeyse EvLendı Gıttı Big GrinBig Grin:d BunLar Ne dıyoLar..Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
PCKoPaT
Ainen SeRSi'm yawBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
Seyduna
hana ciddmi aynı kişiylemi evlendi yoksam??
Ara
PCKoPaT
yaw €wLiLik fLn yok Big Grin oLayın üStünden uZun Zaman qeCti Annamında SöLedik Big GrinBig Grin
Âh be.
Ara
Patikli_Penguen
hade beeee Big GrinBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  acaba beni seviyor mu? sunurk 12 1,451 10-09-2008, Saat: 09:35 PM
Son Yorum: nesil!
  öldür beni anne mehmetkılıc 1 503 01-05-2008, Saat: 10:26 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  benim hatam neydi ellere sattın beni djseninim 21 2,005 12-26-2007, Saat: 11:24 AM
Son Yorum: adyge55
  beni gerçekten seviyo mu -x-x- 6 859 05-26-2007, Saat: 10:58 AM
Son Yorum: gzm-aşık

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 06-10-2024, 12:12 AM