:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilerek Yaptım İtiraf Ediyorum
YasSmin
"Sen benden daha iyilerine layıksın." diyen sevgilime: "O zaman bul, tanıştırda öyle git pırasa* ! dedim. O Nasıl Göz* Oluştur♥

Telefonda Duyduğumuz, Onundα Sαnα Selαmı vαr Lαfı, Dünyαnın En Büyük Yαlαnlαrı Arαsındα İlk 10'α Rαhαtlıkla Girer ♥ Dimi ?

Fatura yatırmaya gttim parayı hazırladm kadın bana ödenecek mi dedi bende yok faturadan seninde haberin olsn diye getirdim dedim

Arkadaşlar Muhteşem Yüzyıl'ın finalini söylüyorum; Kanuni 1566 yılında ölecek ve II. Selim tahta çıkacak. xD

Pantolonun paçasını aşırı daraldan apaci genci bacağını kaybetti "herşeye rağmen dansımi yaparım"dedi gözyaşları sel oldu.

En güzel şapka ; top patladığı zaman topun yarısı ile yapılan şapkadır. Farklı bikere. Bu yaz moda olcak bak görürsünüz..

Ara
sıla
Fatura yatırmaya gttim parayı hazırladm kadın bana ödenecek mi dedi bende yok faturadan seninde haberin olsn diye getirdim dedim

ahahaaaaaaaaaa ayyyyy koptum :yikildim: Big Grin Big Grin
Ara
YasSmin
O zaman kopartmaya devam etmek lazım bakalım neler bulabilcem Big Grin
Ara
ZencefiL
hehehehehe:yikildim: ayyy bnde yaa
Ara
YasSmin
-Justin Bieber arkadaşlarının dolduruşuna gelirse ne olur?
+Tabiki Dolma Bieber.

Fakir aldatınca sapık, zengin aldatınca playboy.

telefonu cebine koymadan önce son defa bakıp mutlaka baş parmağıyla ekranını silenler derneği.

Türk insanının en çok hatta tek insan yerine konuLduqu döneme "seçim dönemi" denir .

Uzatmaya gerek yok; o, bu, şu değil de ''Eski sevgiliniz yaptıklarının hesabını verecek! '' diyen parti, iktidar olur bence...

60yıllık ömrümüzün; 20 yılını''okuyarak'',20 yılını''uyuyarak'',20 yılınıda sevgililerimiz tarafından ''uyutularak'' geçiriyoruz

Ara
ZencefiL
telefonu cebine koymadan önce son defa bakıp mutlaka baş parmağıyla ekranını silenler derneği

bennnnnnnnnnnnnnBig GrinBig Grin
Ara
YasSmin
O dernekte bende üyeyim :lol:
Ara
ZencefiL
ay negüzel aynı dernekteyizConfusedlick:
Ara
sıla
Türk insanının en çok hatta tek insan yerine konuLduqu döneme "seçim dönemi" denir .

şu içinde bulunduğumuz döneme çok uykun olmuş :yikildim:
Ara
ZencefiL
evet değerini bilelim daha olmaz yane :yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İtiraf.com Seçmeler - 2 MaSaL 0 357 03-27-2010, Saat: 12:13 AM
Son Yorum: MaSaL
  İtiraf.com Seçmeler - 1 MaSaL 0 388 03-27-2010, Saat: 12:12 AM
Son Yorum: MaSaL
  itiraf yarışmasından alıntılar chatlaq 7 640 07-30-2009, Saat: 02:37 PM
Son Yorum: chatlaq
  Sıze Kurabıye Yaptım :D yumulun :D:D blue_belial 20 1,289 09-11-2007, Saat: 01:08 AM
Son Yorum: blue_belial
  Size Garpuz Yaptım :D blue_belial 34 1,778 08-02-2007, Saat: 12:08 PM
Son Yorum: rocker_nergiz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 02:35 PM