:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bilerek Yaptım İtiraf Ediyorum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
"Sen benden daha iyilerine layıksın." diyen sevgilime: "O zaman bul, tanıştırda öyle git pırasa* ! dedim. O Nasıl Göz* Oluştur♥

Telefonda Duyduğumuz, Onundα Sαnα Selαmı vαr Lαfı, Dünyαnın En Büyük Yαlαnlαrı Arαsındα İlk 10'α Rαhαtlıkla Girer ♥ Dimi ?

Fatura yatırmaya gttim parayı hazırladm kadın bana ödenecek mi dedi bende yok faturadan seninde haberin olsn diye getirdim dedim

Arkadaşlar Muhteşem Yüzyıl'ın finalini söylüyorum; Kanuni 1566 yılında ölecek ve II. Selim tahta çıkacak. xD

Pantolonun paçasını aşırı daraldan apaci genci bacağını kaybetti "herşeye rağmen dansımi yaparım"dedi gözyaşları sel oldu.

En güzel şapka ; top patladığı zaman topun yarısı ile yapılan şapkadır. Farklı bikere. Bu yaz moda olcak bak görürsünüz..

Fatura yatırmaya gttim parayı hazırladm kadın bana ödenecek mi dedi bende yok faturadan seninde haberin olsn diye getirdim dedim

ahahaaaaaaaaaa ayyyyy koptum :yikildim: Big Grin Big Grin
O zaman kopartmaya devam etmek lazım bakalım neler bulabilcem Big Grin
hehehehehe:yikildim: ayyy bnde yaa
-Justin Bieber arkadaşlarının dolduruşuna gelirse ne olur?
+Tabiki Dolma Bieber.

Fakir aldatınca sapık, zengin aldatınca playboy.

telefonu cebine koymadan önce son defa bakıp mutlaka baş parmağıyla ekranını silenler derneği.

Türk insanının en çok hatta tek insan yerine konuLduqu döneme "seçim dönemi" denir .

Uzatmaya gerek yok; o, bu, şu değil de ''Eski sevgiliniz yaptıklarının hesabını verecek! '' diyen parti, iktidar olur bence...

60yıllık ömrümüzün; 20 yılını''okuyarak'',20 yılını''uyuyarak'',20 yılınıda sevgililerimiz tarafından ''uyutularak'' geçiriyoruz

telefonu cebine koymadan önce son defa bakıp mutlaka baş parmağıyla ekranını silenler derneği

bennnnnnnnnnnnnnBig GrinBig Grin
O dernekte bende üyeyim :lol:
ay negüzel aynı dernekteyizConfusedlick:
Türk insanının en çok hatta tek insan yerine konuLduqu döneme "seçim dönemi" denir .

şu içinde bulunduğumuz döneme çok uykun olmuş :yikildim:
evet değerini bilelim daha olmaz yane :yikildim:
Sayfalar: 1 2