:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Belkii burda olmasa da orada benim olursun!
acemhe
BELKİ BURADA OLMASA DA ORADA BENİM OLURSUN

Bu kadar basit mi?Bu kadar kolay mı bırakıp gitmek?Bir elvedayı seVgiliden esirgemek?sence?

Bence hiçte kolay değil...sevmek yurekten gelir...bana seni seiyorum derken yureginde değilde sadece dudaktan çıkan iki kelime ile teninde hissetmişsen yazık sana...çünkü ben seni tenimde değil hayallerimde yureğimde yasattım...ama sen beni yaşatmadan öldürdün...ve ben şu anda düşünen bir ölüyüm...bunları sana değill kendime kızarak ödüyorum.nedeni ise seni ben sevdim sen beni değil.sana ben gönül verdim sen bana değil...ve şimdi ben öldüm sen değil.sen hep hayallerimde yaşadın ve yaşayacaksın...çünkü ben günlük değil aylık değil ömürlük sevdim seni...sen bırak günllük sevmeyii saniyelik bile sevmemişsin.bense ne hayaller kurmuştum seninle...ne ümitlerim vardı..giderken hem hayallerimi hemde beni yıktın...ufak bir tartışmaya bel bağlayıpp beni kenara attın...şimdi soruyorum sana en buyuk ihanet snin mi benim mi?

ama hayat kısa onu bunu tasa etmiyorum ama seni dert etmedende yapamıyorum.çünkü ben seni sevdim.ve hiçbir zaman ihanet etmedim...tek suçumm seni sevmekse bırak cezamm cehennem olsun ama sırf sen bu ihanetinden dolayı cehennemlik olduğun için cehennem olsun diyorumm...çünkü allah katında sen bir günahkarsın....ve gideceğin yerde orası..sırf sana yakın olabilmek için cehennemi istiyorum...BEN SENİ SEVİORUM SEVGİLİİ...gelip geçici değil bu aşk...sonu yokk bu aşkın....ve ya sen fazlasın bu dünyaya ya ebn fazla...ve şimdi ben bekleyemediğim bu dunyadan gidiorum seni allah katında bekleyeceğim biriciğim...belkii burda olmasaada orada benim olursun!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gitmeden Son BirKez Tut Boğazını..Bak,HaLa Orada..TakıLımı? ROSE 18 701 04-14-2022, Saat: 04:34 AM
Son Yorum: wildfang
  Keşke O`da burda olsaydı...!!! eRCi 7 342 04-12-2022, Saat: 11:53 AM
  Benim Cehennemim Geceleri Başlar ÇiLeK 2 328 04-11-2022, Saat: 01:37 PM
  Suskun Yüreğim Benim .. ROSE 13 634 04-10-2022, Saat: 11:05 AM
  Her yağmur sen olursun yüreğimde mscxcs 2 303 04-09-2022, Saat: 08:47 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 04:07 AM