:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Keşke O`da burda olsaydı...!!!
eRCi
Siz hiç "keşke O`da burda olsaydı" dediniz mi? ben dedim, hemde çok
Bir lokantada sırf O`nun en sevdiği yemeği ısmarladınız mı kendinize? Ben ısmarladım
Sırf o seviyor diye, şimdi burda olsaydı dinlerdi diye bir şarkı dinlediniz mi, ben dinledim, dinliyorum da şu an...
Acıktığınızda, keşke şimdi burda olsada bana patates kızartması yapsa dediğiniz oldu mu? benim oldu
Gecenin en sessiz anında , acemice yazdığınız iki satır şiiri , keşke burda olsaydı da, kulağına fısıldasaydım dediğiniz oldu mu? benim oldu
Sözlerin bittiği yerde , keşke O`da burda olsaydı ,SUSSAM da beni anlardı dediğiniz oldu mu? benim oldu hem çok
Peki ya konuşmak isteyipte konuşamadığınız, kızmak isteyipte kızamadığınız, ağlamak isteyipde gözlerinize bunu anlatamadığınız oldu mu, ya da keşke burda olsaydı da , onu dinleseydim , anlatsaydı bana üzüntülerini, dertlerini belki de sevinçlerini , baksaydı cadı cadı , hınzır hınzır hatta birazda nazlansaydı dediğiniz oldu mu ? benim oldu, oluyor, hemde hergün...
ÇiLeK
Evet Olduonun Beni Terk Etmesini Bana Kizmasini özledim.
Keşke şimdi Burda Olsaydida Bana Kizsaydi Ama Yok ..

Yüregine Saglik Erdem Güzel Bi Paylaşim....
Ara
eRCi
teşekkürler hilal okuyan gözlerin dert görmesin...
happy yeliz
evet zaman geriye akmıyooo hatalarımız telafi etmemiz imkansız keşke keşke ........

çok güzel erdem yüreğine sağlık SmileSmile
Ara
eRCi
teşekkürler yeliz.....
kıvılcım
ewet insan bazen kendi kendine dioki keşke dicek şeyleri hiç yapmasak insanlar yaptıkları herseyden herzaman mutlu olabilseler ne guzel olurdu..keşke hiç keşkeler olmasaydıSad
Ara
eRCi
keşkeler keşkeler teşekkürler....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Son S?z?n Elveda De??l Sen? Sev?yorum Olsaydi!. Stinq 2 429 04-02-2022, Saat: 08:40 AM
Son Yorum: wildfang
  =KeSke biLseYdin= eRCi 1 321 04-01-2022, Saat: 02:45 PM
Son Yorum: wildfang
  Arada "keşke" desemde sen benim en büyük "iyiki"msin. MaSaL 2 546 04-22-2011, Saat: 12:27 PM
Son Yorum: YasSmin
  Keşke”lerimi atıyorum çöpe, İyi ki” lerim cebimde … Hasretiim 1 425 12-30-2010, Saat: 10:57 PM
Son Yorum: history
  Sadece Sev.. Ama'sız Keşke'siz Belki'siz Sadece Sev.. Hasretiim 1 520 12-08-2010, Saat: 04:26 PM
Son Yorum: history

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 09:53 AM