:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gitmeden Son BirKez Tut Boğazını..Bak,HaLa Orada..TakıLımı?
ROSE
x1pmakndzhuofcekzle4yap9hn.jpg
Sen sevgili evet sen,
Bir kez olsun dinle beni…
İzin ver bir kez olsun içimden geldiği gibi konuşayım.
İzin ver dökeyim tüm karanlıklarımı sana…
Sonra sen tekrar yollarsın nede olsa onları bana…
Ne olur bir kez sus da konuşayım…
Sus ve dinle..
Dinle ve gör ne dediğimi sana…

Gidiyorum…
Evet bak gidiyorum artık sonsuzluğa…
Sessiz sedasız istifa ediyorum yüreğinden,
Ağır ağır atıyorum adımlarımı,son göz yaşlarımı da döküp uzaklaşıyorum senden…
Ben giderken,
İçimde bıraktığın öksüz aşk çıkmaya çalışıyor,
Tenim yırtılıyor her adımımda…
Bedenim isyan ediyor,kalmak istiyor delice sevdan yüreğimde…
Engel olmaya çalışıyor her bir zerrem ama kalmak çare olmuyor….

Ömrümün tüm vakitlerini harcamak geçiyor içimden …
Kalmak inadına…
Ama yok…
İnan olmuyor…

Cevap verme..
Sus…
Sus ve dinle…

Her kış bastıran öksürük gibisin boğazımda…
Her sabah bir kaşık balla geçirmeye çalıştığım ama başaramadığım…
Kuru bir öksürük gibisin hayatımdan bir türlü çıkaramadığım…
Sebepsiz anlarda çıkıp karşıma uyandıran uykumdan bir öksürük gibisin sevdiğim,
Nefes aldırmayan kimi zaman,kimi zaman ağlatan…
Ama hep var olan ve hep kışın karşıma çıkan…

Sen sevgilim…
Sen kış güneşi gibisin canıma…
Tenime asla ısıtmayan…
Sadece kendini gösterip soğuklara esir eden ve hiç yakamayan…
Belki de kendine bile hayrı olmayan…

Bu yüzden gidiyorum sevgili,
Ve izin ver giderken konuşayım son bir kez daha…
Son bir kez haykırayım içimdeki öksüz aşkla sana…

Sus ve dinle

Biliyor musun sevgili,
Hiçbir şey almıyorum giderken yanıma…
Tüm anıları bırakıyorum sana,
Kaçamak öpüşmelerimizi,
Sevişlerimizi,Sarılmaları ve elinin sıcaklığını koyuyorum başının ucuna…
Ve tüm sevmeleri bırakıyorum yamacına…
Bir kendimi alıp çıkıyorum yola…
Bir yaralı yanımı kucaklıyorum şefkatle ve sessiz sedasız istifa ediyorum sevdamdan…
İstifa ediyorum yüreğinde olmaktan…

Sen uyurken yatağında ,saçlarına kondurduğum son öpücükle veda ediyorum sana…

Sen sevgili evet sen,
Bir kez olsun dinle beni…
İzin ver bir kez olsun içimden geldiği gibi konuşayım.
İzin ver dökeyim tüm karanlıklarımı sana…
Sonra sen tekrar yollarsın nede olsa onları bana…
Ne olur bir kez sus da konuşayım…
Sus ve dinle..
Dinle ve gör ne dediğimi sana…

Hoşça kal .......
Ara
ROSE
gittxf3.jpg

ben üşümem, sen geç beni
sıkı giyin kandırma kendini..
bir şairin şiirinden ibaret
tüm bildigim büyük ihtimalleee..
git..gideceksen bekleme...farklı degilsin sende..
gideceksen bekleme...
git.. gideceksen bekleme.. başka birşey söyleme..
gideceksen bekleme..
Ara
ZeNiTH
Alıntı:
[SIZE=1]Şimdi ne yazsam sana ve bana dair, "biz" olma(kokma)yacaktır cümle-ler. Ve hiçbir cümle sonunda kavuşturmayacaktır seni(beni) bana(sana). Yani o son noktayı koyduğum halde, cümleler anlatamamış ve getirememiş olacaktır ikimizi bir araya.
Yani, sen ölmeseydin eğer; ben ve sen, biz olurduk...
Ölmek isteyip istemediğini bilmi-yorum. Belki de diyorum içimden, ölmek istedin. O zaman kızıyorum sana ve kabul etmiyorum hiçbir haklı gerekçeni.
Vücudun asılı duruyor karşımda, çırılçıplak. Ve ben, yine bir yağmurlu günde, yanındaki incir ağacının altına çömeliyorum. Ki o incir ağacı ne ölümler gördü, ne yaslara şahit oldu da, kurumadı...
Direniyorum. Hani sen öğrettin ya direnmeyi ve direnirken mücadele etmeyi.
Ama ölümü öğretmedin ki. Buna nasıl direneceğimi bilemiyorum bazen. İçimden geçen bir keman sesi oluyorsun, duyuyorum. Çok kısa, çok güzel. Neden hemen bitiyorsun. Hayaline bi-le sahip çıkamıyorum anlaşılan. Bey-nimde bulanıklaşıyorsun. Ve ben bazen yüzünün çizgilerini dahi hatırlayamıyorum. O zaman daha çok kızıyorum kendime. Peki ben ölseydim, sen yaşı-yor olsaydın, sende unutur muydun yüzümdeki çizgileri ve beni ben yapan gülüşümü... Eğer unuttuğunu bilseydim küserdim sana. Ve sen eğer beni gittiğin yerlerden görüyorsan, duyuyorsan, küsüyor musun acaba?
Küsme ne olur...
Yaşam o kadar acımasız ki. Zaman o kadar vahşi bir canavar ki, anlatamam.
Önüne gelen her şeyi yutup geçi-yor. Elimden zorla alıyor bazen seni. Vermek istemediğime inan ne olur...
Bazen insanlara anlatıyorum seni. Ve seni nasıl sevdiğimi. Ütopik bir aşkım olduğuna inanıyorlar ve dalga geçiyorlar bazen benimle. Ama hata bende.
Öldüğünü söyleyebilseydim eğer onlara, belki anlarlardı; neden seninle hiçbir arada beni göremediklerini...
Neden hep tek başıma ve hep aynı çantayı takarak boynuma, yani hani o senin en çok sevdiğim kırmızı montumla, bazen tebessümle yürüdüğümü gördüklerinde...
Neyse boş ver, şimdi bunlar çok uzak şeyler sana...
Belki de ne komik görünüyoruzdur, böyle küçük şeylerle uğraşarak, oralardan.
Kozmik perspektif, başarısız olduğum bir alandır benim. Düşleyemiyorum bak yine...
Daralıyorum bazen, böyle anlarda. Hani ifade edememek var ya. Yazar olasım geliyor. Yazasım geliyor, yazamıyorum işte. Sen ölmeseydin eğer, bende senin gibi bir yazar olurdum. Bana söz vermiştin, sende en az benim kadar az tanınmış en iyi yazarlardan biri olacaksın diye. Çok tanınmak fikrinden hep rahatsız olurdun. Bazen anlıyorum seni. Çok tanınmak, çok tanımayı gerektiriyor. Çok tanıyınca daha iyi anlıyorsun, herkesin içini. Ve içini görmeye başlayınca insanların; yani belki damarlarındaki kanlarını akarken, bağırsaklarında yemekler süzülürken ve mide asit salgılarken... yok yok, kalplerini görmemek en güzeli. Bağırsaklar fikri daha katlanılabilir...
Ve sen ölmeseydin eğer, adını "Anadolu" koymayı düşlediğimiz oğlumuz dünyaya çoktan gelmiş olurdu. Ve türkülerin sözlerini biz yazardık. Anadolu kokardı evimiz, bir tarhana çorbasıyla nerelerden nerelere giderdik...
Bak yine yaptım aynı şeyi. Seni düşlemeyi. Yani aslında sen yokken, seninle yaşamayı bu denli nasıl becerdiğimi anlayamıyorum. Hep böyle oluyor. Aklıma geliyor bazen konuştuklarımız ve düşlediklerimiz. Ben bu hayatı bırakıyor, onları seninle yaşamaya başlıyorum. Biliyorum bu pek sağlıklı değil ama hoşuma gidiyor. Bir tercihse eğer bu, ben bir ölüyle yaşamayı çoğu zaman tercih ediyorum. Üstelik isteyerek ve bilerek, severek. Çünkü seni sevmeyi hiç bırakmıyorum, unutsam da yüzündeki çizgileri...
Ve hala, aynı evin hayalini kuruyorum. Bazen üst üste on gece, aynı ha-yali baştan çizip-silip, yeniden kuruyorum. Evimizin her karesini ezbere biliyorum. Olur ya bir gün gözlerim kör olursa; hani bıraksalar beni bir başıma, elimle koymuş gibi, çekmecelerin içindekileri dahi bulurum diye düşünüyorum...
Abartma dediğini duyar gibiyim. Ama ne yapayım, değişmiyor bazı şeyler. Ölse de birileri...
Ben hep abartıyorum, sen hep gidiyorsun. Nedensiz, arkada kalan ben oluyorum. Sen de öğrensen artık diyorum, gittiğin yerlerden (bana)geriye dönmeyi...

Teşekkürler Yüreğine Sağlık...[/SIZE]
€BeRimSin
Sonsuza kadar dinleneceksin, Uykunun yumuşak örtüsü altında.
Yüzlerce, binlerce kez söndüreceksin ışıkları. Ya yıldızları, söndürebilir misin yıldızları?

'Deniz var, balığa çıkılmaz' demiştim. Söylemiştim dalgaların devasa olduğunu,
Devrilen sandallarda gözlerim, çaresiz. Ruhumu götürdü dalgalar, günahlarımla.

Sonsuza kadar dinleneceksin, Umutların bittiği yerde. Gittiğin yerde, sönecekmiş tüm ışıklar, Varsın sönsün, üzülme. Seni yıldızlara emanet ettim,
Sesini getirecekler, aynı saatte her gece.

Bir şarkı yazmıştım, kendi rüzgârımızdan. Dağ kokulu, çiçek tenli bir şarkı. Bırakacağım, akşam yıldızının nefesine, Sen gibi yükselecek bestelerim, sen olacak. Sonsuza kadar dinleneceksin nağmelerimle.

Beni yalnızlığa mahkum ettin sebepsiz. Geçmişte yaşayacağım geleceksiz uçurumlarla. Ve, sende bıraktım özgürlüğümü. Artık ölüm değil korkutan, yaşamdır beni.

Sen, hiç söylenmemiş sözcüklerde dinlenirken, Anılar bende saklı,anılar küflenerek yaşatılacak. Güneş hiç doğmayacak denizin gözlerine. Batacak, hep batacak uykunun en derin serinliğinde.

Teşekkürler..!
GüzeL Yüreğin Hiç Boş Kalmaması DileğiyLe...Smile
SevgiyLe Kal..
ROSE
Zen!th Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teşekkürler Yüreğine Sağlık...
BEN TEŞEKKÜR EDERİM EMREHAN ..ÇOK GÜZEL BU YAZINI PAYLAŞTIÄžIN İÇİN ..SÖZLERİ ÇOK GÜZEL..
SENİNDE YÜREÄžİNE SAÄžLIK...
HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN ARKADAŞIM...
Ara
ZeNiTH
Rica Ederim Rose..
Amacımız Paylasmak .. Smile
Tskler..
ROSE
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sonsuza kadar dinleneceksin, Uykunun yumuşak örtüsü altında.
Yüzlerce, binlerce kez söndüreceksin ışıkları. Ya yıldızları, söndürebilir misin yıldızları?

'Deniz var, balığa çıkılmaz' demiştim. Söylemiştim dalgaların devasa olduğunu,
Devrilen sandallarda gözlerim, çaresiz. Ruhumu götürdü dalgalar, günahlarımla.

Sonsuza kadar dinleneceksin, Umutların bittiği yerde. Gittiğin yerde, sönecekmiş tüm ışıklar, Varsın sönsün, üzülme. Seni yıldızlara emanet ettim,
Sesini getirecekler, aynı saatte her gece.

Bir şarkı yazmıştım, kendi rüzgârımızdan. Dağ kokulu, çiçek tenli bir şarkı. Bırakacağım, akşam yıldızının nefesine, Sen gibi yükselecek bestelerim, sen olacak. Sonsuza kadar dinleneceksin nağmelerimle.

Beni yalnızlığa mahkum ettin sebepsiz. Geçmişte yaşayacağım geleceksiz uçurumlarla. Ve, sende bıraktım özgürlüğümü. Artık ölüm değil korkutan, yaşamdır beni.

Sen, hiç söylenmemiş sözcüklerde dinlenirken, Anılar bende saklı,anılar küflenerek yaşatılacak. Güneş hiç doğmayacak denizin gözlerine. Batacak, hep batacak uykunun en derin serinliğinde.

Teşekkürler..!
GüzeL Yüreğin Hiç Boş Kalmaması DileğiyLe...Smile
SevgiyLe Kal..
BEN TEŞEKKÜR EDERİM ..SÖZLERE BAK ALLAHIM YA ÇOK GÜZEL....
O GÜZEL YÜREÄžİNE BENDEN SELAM SÖYLE SENDE SmileSENİ HİÇ BIRAKMASIN İNŞALLAH..Smile Smile
Ara
ROSE
Zen!th Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Rica Ederim Rose..
Amacımız Paylasmak .. Smile
Tskler..
OLSUN YİNEDE TEŞEKKÜRLER BENDEN SİZE...SmileSmile
Ara
aKMeL
paylaşım için saulun arkadaşlar
€BeRimSin
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı: BEN TEŞEKKÜR EDERİM ..SÖZLERE BAK ALLAHIM YA ÇOK GÜZEL....
O GÜZEL YÜREÄžİNE BENDEN SELAM SÖYLE SENDE SmileSENİ HİÇ BIRAKMASIN İNŞALLAH..Smile Smile

Aleyküm Selam SmileSmile İnŞaLLaH Bırakmaz...

Tüm GüzeLLiKler SeninLe Olması DileÄžiyLe...

Sevgiyle kal......

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hala Aşksın Sen.. ROSE 11 1,060 04-14-2022, Saat: 01:41 AM
Son Yorum: wildfang
  Aşk Aşk .... Hala Varmi? levell 5 420 04-13-2022, Saat: 08:19 PM
  Seni hala seviyorum ama mecburum... murat1544 2 629 04-08-2022, Saat: 01:31 AM
  AmA, beN, haLa....nEySe.... eRCi 3 252 04-05-2022, Saat: 07:08 AM
  HaLa YaLnızım..! MeLeksi 3 457 01-11-2011, Saat: 04:53 PM
Son Yorum: sıla

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 12:17 PM