:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bundan nefret ettim artık!!!!!!!!!!!!!
riukeen
o zibidi hip ok rat yokmu ahh ahh xD
Ara
Patikli_Penguen
nankörlük etme derler insana senin yerinde olmayı isteyen kim bilir ne kdr insan vardr...
Ara
okeanos
ben nankörlük etmiyorum o nedenle öyle birşey söyleyemez kimse, sadece hep gece çalışmaktan yakınıyorum bunuda yaşayan bilir.
Ara
Patikli_Penguen
Smile beni yanlış anlamanı istemem ne güel doktor oluşsun gersini çok dert etme nasıl olsa hersey rayına oturur mezun olduktan snra... ve zanediyorum adaşız SmileSmileSmile
Ara
Hasretiim
Forumuzumda doktorumuz da varmiis.. Tamadir artik sirtimiz yere gelmez Big Grin Sabret canim diplomani al ondan sonra yazdirmassin kendini nöbetci olarak.. Ama cok guzel bir meslege sahip olmussun bende hep istemisimdir beyaz gömlekle hastane koridorlarinda yürümeyi ama iste ic organlari kesmek dikmek migde ister Big Grin
Ara
okeanos
Patikli_Penguen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Smile beni yanlış anlamanı istemem ne güel doktor oluşsun gersini çok dert etme nasıl olsa hersey rayına oturur mezun olduktan snra... ve zanediyorum adaşız SmileSmileSmile
yo yanlış anlamam selin ece ben adaş mıyız? Smile yorumun için teşekkürler ayrıca, haklısın rayına oturucak sadece zaman...
Ara
okeanos
Hasretiim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Forumuzumda doktorumuz da varmiis.. Tamadir artik sirtimiz yere gelmez Big Grin Sabret canim diplomani al ondan sonra yazdirmassin kendini nöbetci olarak.. Ama cok guzel bir meslege sahip olmussun bende hep istemisimdir beyaz gömlekle hastane koridorlarinda yürümeyi ama iste ic organlari kesmek dikmek migde ister Big Grin

valla baya bi istiyo Big Grin ilk zamanlar dersten çıkardık daynamayıp Smile sonra alıştık normal geliyo Smile keşke olsaydı istediğin ama üzme kendini her meslek hakkını verdikten sonra güzeldir bence Smile
Ara
Hasretiim
valla canim gurur duy kendinle cok kutsal bir meslekk.. Can kurtarmak super bisey olsa gerek.. Bisey soracagim hic bi hastanin ex olduguna sahit oldun mu? Merak ettim. kötü bi duygu olsa gerek..
Ara
okeanos
Hasretiim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla canim gurur duy kendinle cok kutsal bir meslekk.. Can kurtarmak super bisey olsa gerek.. Bisey soracagim hic bi hastanin ex olduguna sahit oldun mu? Merak ettim. kötü bi duygu olsa gerek..
maalesef evet ve kendimi toparlamam iki veya üç saat sürdü çok gençti çünkü. son müdehalesini ben yaptım, kurtaramadım ve ex oldu çok çok kötü bişey iki saniye önce yaşyodu, iki saniye sonra bütün yaşam fonksiyonları durdu. allah rahmet etsin ne diyelim. Sad
Ara
Hasretiim
Amin.. Buda meslegin kötü tarafi ama en azindan sen bi doktor olarak elinden geleni hatta daha fazlasini yaptigini biliyorsun Sad
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bundan istiyoruuuuuuummmmmmm sıla 10 1,572 02-09-2012, Saat: 11:53 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Yeter tak etti artık..!! kı@ymı@k=) 12 1,193 04-09-2009, Saat: 09:34 PM
Son Yorum: deli-kı@z
  Yetmedı mı artık!? 'RapperLadys 4 629 12-13-2008, Saat: 11:58 PM
Son Yorum: CaNaT
  yetti artık xD.. nry8 6 682 08-25-2008, Saat: 08:40 PM
Son Yorum: HIÇKIRIK
  Çok Yoruldum Artık.. €BeRimSin 4 840 01-07-2008, Saat: 06:04 PM