:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çok Yoruldum Artık..
€BeRimSin
Düşünüyorum, düşünüyorum, düşünüyorum.. Bir çıkar yol bulamıyorum.. Susuyorum.. Sormayı istediğim sorular, isyanlar, sitemler bozmaya yetmiyor suskunluğumu.. Sadece gözyaşlarıma engel olmaya çalışıyorum..
Anlamıyorsunuz beni.. Çok yoruldum artık...
ÇiLeK
Bu ne şimdiiSad:Sad
Hasan yorulma mücadele ett.....bir çıkaRyol var içindekileri haykır söylee düşün düşün V içindekileri söyle ki seni anlasınlar ama nolurr yorulmaa mücadele ett bi çıkar yolll var varr.....

SadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad
Ara
gULSHEn
Bnm de isyan bayraklarını çektiğim oluyo artık yoruldum yeter die kimsenin beni anlamadığını düşündüğüm çoğu gece nedensiz göz yaşları yaşanamamışlar geir aklıma ama sonra düşünürüm herşeye rağmen yaşamalıyım yaşamak zorundayım bu kısacık ömrüme ne kadar güsellik ne kadar mutluluk sığdırırsam kardır diorum herşeye herkeze hayata inat gülümsüyorum kedere Smile sende dene bence Smile
Ara
K€$K!NßI¢@K
Bir gun yataginizdan kalkinca hic bir sey hissetmeyeceksiniz...
Cunku kelebekler kadar hafif olacaksiniz..
O cektiginiz acilarin omuzlariniza verdigi yuk ve ruhunuza verdigi yorgunluk bir bakacaksiniz ki ucup gitmis..Hem de hic gelmemis ve gelmeyecek gibi...

Gun gelecek, devran donecek yorgunluklar hafiflige donusecek..Yureginizde, ruhunuzda huzura erecek..

Huzurla kalmaniz dilegimle...

SmileSmileSmile
Ara
CaNaT
K€$K!NßI¢@K Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bir gun yataginizdan kalkinca hic bir sey hissetmeyeceksiniz...
Cunku kelebekler kadar hafif olacaksiniz..
O cektiginiz acilarin omuzlariniza verdigi yuk ve ruhunuza verdigi yorgunluk bir bakacaksiniz ki ucup gitmis..Hem de hic gelmemis ve gelmeyecek gibi...

Gun gelecek, devran donecek yorgunluklar hafiflige donusecek..Yureginizde, ruhunuzda huzura erecek..

Huzurla kalmaniz dilegimle...

SmileSmileSmile

aynen katılıyorum ve ek olarak
günün kıymetini bilin çünkü aynı gün iki kere doğmaz kalın sağlıcakla Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bundan nefret ettim artık!!!!!!!!!!!!! okeanos 25 1,718 06-05-2010, Saat: 01:16 PM
Son Yorum: okeanos
  Yeter tak etti artık..!! kı@ymı@k=) 12 1,194 04-09-2009, Saat: 09:34 PM
Son Yorum: deli-kı@z
  Yetmedı mı artık!? 'RapperLadys 4 629 12-13-2008, Saat: 11:58 PM
Son Yorum: CaNaT
  yetti artık xD.. nry8 6 682 08-25-2008, Saat: 08:40 PM
Son Yorum: HIÇKIRIK
  Bende haykırıyorum artık CaNaT 12 959 10-20-2007, Saat: 11:28 PM
Son Yorum: TutkuM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:20 AM