:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeter tak etti artık..!!
kı@ymı@k=)
nhzkçşlmQIYŞUOHNSAH
Ara
rapunzel
canımm boşver dicam ama boşveremiyor insan böyle bir durumda ama yapacakta pek bişey yok.insanlar kötü ve bizler bunları görmüyoruz.o da anlayacaktır yakında,inş geç olmaz.
Ara
CaNaT
benim varlığımı sadece üzüldüğün anlarda hatırlar olmuşken.. ve benden hiçbişey yok gibi davranmamı beklerkenn.. beni değersiz hissettiriyosun.. benii çıkar için kullandığını hissettiriyosunn..

Bu sözleri senden mi duyuyorumm woouuuwww Smile Smile
Ara
kı@ymı@k=)
rapunzel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:canımm boşver dicam ama boşveremiyor insan böyle bir durumda ama yapacakta pek bişey yok.insanlar kötü ve bizler bunları görmüyoruz.o da anlayacaktır yakında,inş geç olmaz.

Sad Sad inşallah rapum..
Ara
kı@ymı@k=)
BeRAtS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benim varlığımı sadece üzüldüğün anlarda hatırlar olmuşken.. ve benden hiçbişey yok gibi davranmamı beklerkenn.. beni değersiz hissettiriyosun.. benii çıkar için kullandığını hissettiriyosunn..

Bu sözleri senden mi duyuyorumm woouuuwww Smile Smile

imkansız sözler mi ercom Smile
Ara
CaNaT
Sana uymayan sözler diyelim
bana göre tabi Smile
Ara
kı@ymı@k=)
karşımdaki kişiye göre değişir ercom Smile
Ara
rapunzel
canımmm görüldüğü üzre kimse kimseyi tanıyamamış Wink
Ara
kı@ymı@k=)
SmileSmile yok rapumm öyle demeyelim.. karşıya verilen değere göre tepki veririm ben diyelim.. ercomda daha buna şahit olmadığından ve ilk kez böyle bişey içinn bu kadarr laf etmişkenn şaşırdı heralde diyimm Smile tatlıya bağlimm
Ara
CReATuRE
[ı]......................[/ı]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bundan nefret ettim artık!!!!!!!!!!!!! okeanos 25 1,710 06-05-2010, Saat: 01:16 PM
Son Yorum: okeanos
  Yetmedı mı artık!? 'RapperLadys 4 629 12-13-2008, Saat: 11:58 PM
Son Yorum: CaNaT
  yetti artık xD.. nry8 6 682 08-25-2008, Saat: 08:40 PM
Son Yorum: HIÇKIRIK
  yeter beaaa:S karıştırmayın bisii:S:S nazarboncuqu 62 2,313 08-04-2008, Saat: 02:38 AM
Son Yorum: riukeen
  Çok Yoruldum Artık.. €BeRimSin 4 839 01-07-2008, Saat: 06:04 PM
Son Yorum: CaNaT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-26-2024, 07:07 PM