:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KoCaMan Bi Sorun..
CReATuRE
Bu her zaman o anda söylenecek bir sözdür ve düşünülmeden karşındakine blöf tarzında bir oyundur tabi bu lafı sende yersen WinkWink '' Git tamam şikayet et bende hapse girerim '' demek bu kadar kolay o aptal galiba şunu bilmiyor hapse girmekle bitse girsin çıksın bitsin...Hapse girdikten snra mecburen gene seninle evlenmek sorunda bu akıllı arkadaş...Akılnda ne olursa ne düşünürse düşünsün şuan onun tek yolu var ve seninle evlenmek,hani bir laf varya halk arasında ''YA SEVE SEVE YADA SEVE SEVE WinkWinkWink ''...Neyse daha fazla konuşup aklını karıştırmak istemiyorum...Ayın 16 sını bekleyip görelim bakalım sonuç ne olacak...Sonucu burda bizimle paylaşırsan sevinirim...kendine iyi bak
amyleee
ya bide dün annem tanıdık bi polisle konuşmuş adam şimdi dava açılsın ama şikayetçi değilim şimdilik diye not düşülsün demiş bu yaşta evlenemeyeceğim için .ama eğer 18 im dolduğunda çocuk dönerse lafından yada geçen zaman da kimle yattı ben nerden biliyim tarzında konuşursa ozaman elimizde bi delil olcak bu dava işi .şuan için açıkta kalcak eğer dava açılırsa ama bu durumda en azından bana bu yapılsa ben zorla bu yola gittiğim için karşıdakinden nefret ederdim onun benden nefret etmesini istemiyorum dava olayını şimdilik istemedim o yüzden e tabi birde dün konuştuklarımız var kaydetmiştim yazarım onu birazdan yorum size kalmış
Ara
amyleee
22:56D...
bi süre face açmıycam haberin olsun
22:57M...
bende bi hafta yokum zatenn
22:57D...
peki tmm
ecdklerden brinin tel ini alrmısın bi
ev
22:58M...
kimse yok evde
22:59D...
nyse peki burdan konuşalm .açık açık ama?
23:02D....
olr mu..
23:08M....
hee söyle
23:09D....
napmaya çalışıyosun sen
23:09M...
ne gbi
23:10D....
şu halin gibi mesela yargılamıyorm yanlış anlama.. ama cdden mrk ediyorm niye böylesin
23:10M....
bilmem strestn olabilirmi
bi beladan daha kurtlmamamızdan olabılırmıı
23:12D....
e gününü aldım işte kurtuluyoruz bu şeklde yaparak niye daha çok yıpratıyosun kii
senin kadar bnde stresliyim
23:12M...
kurtulmadan duzelmcem
dur açık açık konuşalım dedn
bende konuşayım sen istedn
23:14M...
bu bela sırf senn yuznden geldı başımıza tedbır alınmadı sırf bı heycan yuznden bana neler çektrdn
23:15M....
takmadın sırf bu olay başımıza gelsın dıye oldu işte içn rahat olsun beni ne halere düşrdğünü gör arkadaşlarıma aşleme babama rezl etn benı mutlumusn şımdı
söyle mutlumusn
senden nefret etm sen hertürlü eyrılmek istedm hayatımın daha fazla bozulmaması içn bende tayfun abıde elnden gelenı yaptı
ama olmadı nalet olsun olmadı
ben yıne dayanamayı senı afetm seni öptm sarıldım yıne yaptım
ama artık ytr durmlar duzelmeyene kadar benden hıç bişey bekleme hiç bişeyyy
]....
Ara
amyleee
normalde D ben M o ama konuşmalarda tam tersi onun söylediklerini benim söylemem gerekirken adam tutmuş beni rezil ettin diyo !
Ara
Hasretiim
M o Galiba..
Beladan Kurtulamamis... Sen hala ne icin zorluyorsun bilmiyorum.. Tamam hamilesin babasiz dogsun istemiyorsun. Ama sen bu herifle evlenirsen hayatin cehenneme dönecek bunu bil. Bu herif sana karsi zerre kadar sevgi beslemiyor. Ihbar et tiktir iceri kendi basina ailenle büyüt. Bana söylemesi kolay geliyordur biliyorum. Allaha sükür bu derece zor bi durumda kalmadim hicbirzaman. Simdi kesin diyeceksin cocugu babasiz büyütecegim elalem ne diyecek konu komsuya ne cevap verecem. Hic bir fikrim yok. Kimsenin hayati kimseyi ilgilendirmez ama bu herif seni her saniye assaglar hor görür. Öyle muamele görmektense elalemin lafini cekerim daha iyi.. Aciz olmamalisin hicbirzaman. O heriften sana ne köy olur nede kasaba.. Sucu senin üzerine yikti cikti iste. Ihbar et girsin iceri görsün bela neymis
Ara
amyleee
düşüncem oydu aslında onu da düşündüm ama tekrar mesajlaştık ve bugün buluşuyoruz daha doğrusu bugün izmir e yanına gidiyorum hem kafa dağıtmak hem onunla konuşmak için tam aramız düzelmişti bu sefer benim yüzümden bozuldu eski kız arkadaşına msj attım diye söylemediğini bırakmadı ve bana güvenemiyomuş bu yüzden ama biyandan haklı değilmiyim adam kalkmış ben hamileyim dediğimde istemiyorum seni sorun sende de değil bende diyo belki aklında başka biri vardır unutamadığın diyorum o da kimbilir belki diyo tamam bütün bunlar sinirli anda ağızdan çıkan sözler ama sonuçta her ihtimali düşünmeliyim bunun üzerine kızdan bilgi almak için mesaj attım o kızın da yeni sevgilisi sağolsun benimkiyle konuşunca olanlar oldu..
Ara
Hasretiim
Yorumsuz kaliyim diyorum ama olmuyor.. tam bir cocuk kavgasi gibi o onun kiz arkadasina msj atmis bu bunu seviyorum demi o gelmis buna satasmis. Bilmem farkindamisin ama sen hamilesin. Su olanlar bile nasil cocuk oldugunu gösteriyor. O cocugun babasi olacak olan kisi de fazla olgun degilmis belli oldu artik. Gercekten hayatini kendi ellerinle karartmissin kendi elinle kendini yaktin.
Ara
amyleee
farkettim malesef ama hiçbişi zamanı geri getirmiyor annem izmire gidiceğimi söylemiş babama o yüzden artık gidemiyorum herşeye rağmen yine dedim kızım sus alttan al bikez daha dedim ama olmuyo adama kalktım bişi olmamış gibi alttan alarak güzel bi doğum günü msj ı yazıyorum verdiği cevap sağoll..
izmirde olucam demiştim onada eğlenmene bak.. demiş gelde delirme !!!
Ara
Hasretiim
Niye alttan aliyorsunku umursama git ihbar et burnu sürtülsün.. Biraz gururun olsun pesinde dolanip durma. Nasil olsa ailen biliyor ailenle bir cözüme ulasin ondan hayir gelmez hic dusunme git sikayetci ol
Ara
amyleee
son iki gün içinde hayatım birden büsbütün değişti bozuldu..hem bebeğimi kaybettim bugünde ayrıldık Sad Sad Sad Sad
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sorun nerde bilemiyorum :( Suskunlugum 12 1,552 09-29-2010, Saat: 12:02 AM
Son Yorum: Suskunlugum

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 04:00 PM