:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: KoCaMan Bi Sorun..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Arkadaşlar Çok Büyük Bi Problem Var Ortada Napıcam Bilmiyorum İntihar bile düşündüm ama yapamadım.. Sad
Bir de sorunu yazsaymışsın keşke
Sorun HamiLelik :S :S :S :S
ilginç teknik bir sorunmu yaşandı bilemem ama bunu sorun eden ilk insanı görüorum forumda xD daha neler görecez hasbinallah Big Grin
Oy oy oy..

İntihar felan bırakta başka bi çözüm bulmaya çalış. Babası kimse önce ona anlat durumu. Tabi bilmiyorsa. Eğer biliyorsa o düşünsün. Zaten seni seviyorsada ortada bırakmaz bişeyler düşünür..
ben nedense yaşını merak ediyorum:kizgin:
sorun edilcek bi durum haliyle babası biliyo bugün sabah öğrendi ama daha bi msj ses yok beyfendiden ..
ya olay şu çocuk bi de mardinli .şu sıralar onla ilgili problem vardı kan davası tarzı bişi varmış onu düşünüyodu e üstüne bide benim durumum grlince..
gerçi nolursa olsun savunmam doğru değil onu ama işte bilmiyorum çocuğu aldırma şansım yok ama Sad
amyleee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sorun edilcek bi durum haliyle babası biliyo bugün sabah öğrendi ama daha bi msj ses yok beyfendiden ..
ya olay şu çocuk bi de mardinli .şu sıralar onla ilgili problem vardı kan davası tarzı bişi varmış onu düşünüyodu e üstüne bide benim durumum grlince..
gerçi nolursa olsun savunmam doğru değil onu ama işte bilmiyorum çocuğu aldırma şansım yok ama Sad

senin yaşın kaç?
Sende taktın kızın yaşına Tongue Kaçsa kaç yapmış işte bir hata. Ama emin ol vardır her hatanın bir telafisi. Yeterki sonunda ölüm olmasın.
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sende taktın kızın yaşına Tongue Kaçsa kaç yapmış işte bir hata. Ama emin ol vardır her hatanın bir telafisi. Yeterki sonunda ölüm olmasın.

bugün de avukat kesildin başımıza...

dün tasarımcıydın bugün avukat Big Grin
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11