:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KoCaMan Bi Sorun..
amyleee
Arkadaşlar Çok Büyük Bi Problem Var Ortada Napıcam Bilmiyorum İntihar bile düşündüm ama yapamadım.. Sad
Ara
PCKoPaT
Bir de sorunu yazsaymışsın keşke
Âh be.
Ara
amyleee
Sorun HamiLelik :S :S :S :S
Ara
riukeen
ilginç teknik bir sorunmu yaşandı bilemem ama bunu sorun eden ilk insanı görüorum forumda xD daha neler görecez hasbinallah Big Grin
Ara
Qetesh
Oy oy oy..

İntihar felan bırakta başka bi çözüm bulmaya çalış. Babası kimse önce ona anlat durumu. Tabi bilmiyorsa. Eğer biliyorsa o düşünsün. Zaten seni seviyorsada ortada bırakmaz bişeyler düşünür..
Ara
acemhe
ben nedense yaşını merak ediyorum:kizgin:
Ara
amyleee
sorun edilcek bi durum haliyle babası biliyo bugün sabah öğrendi ama daha bi msj ses yok beyfendiden ..
ya olay şu çocuk bi de mardinli .şu sıralar onla ilgili problem vardı kan davası tarzı bişi varmış onu düşünüyodu e üstüne bide benim durumum grlince..
gerçi nolursa olsun savunmam doğru değil onu ama işte bilmiyorum çocuğu aldırma şansım yok ama Sad
Ara
acemhe
amyleee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sorun edilcek bi durum haliyle babası biliyo bugün sabah öğrendi ama daha bi msj ses yok beyfendiden ..
ya olay şu çocuk bi de mardinli .şu sıralar onla ilgili problem vardı kan davası tarzı bişi varmış onu düşünüyodu e üstüne bide benim durumum grlince..
gerçi nolursa olsun savunmam doğru değil onu ama işte bilmiyorum çocuğu aldırma şansım yok ama Sad

senin yaşın kaç?
Ara
Qetesh
Sende taktın kızın yaşına Tongue Kaçsa kaç yapmış işte bir hata. Ama emin ol vardır her hatanın bir telafisi. Yeterki sonunda ölüm olmasın.
Ara
acemhe
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sende taktın kızın yaşına Tongue Kaçsa kaç yapmış işte bir hata. Ama emin ol vardır her hatanın bir telafisi. Yeterki sonunda ölüm olmasın.

bugün de avukat kesildin başımıza...

dün tasarımcıydın bugün avukat Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sorun nerde bilemiyorum :( Suskunlugum 12 1,547 09-29-2010, Saat: 12:02 AM
Son Yorum: Suskunlugum

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-16-2024, 06:45 PM