:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KoCaMan Bi Sorun..
amyleee
buarada bugün düşük tehlikesi yaşadım sanırım istesemde istemesemde olmıcak zaten bu bebek
Ara
Hasretiim
Gecmis 0lsun... Ne denilir ki baska..
Ara
amyleee
sağol ne yapıcam bilmiyorum bende umarım hakkımda hayırlı olanı yaşarım bundan sonra
Ara
Hasretiim
Insallah.. Belkide böylesi hayirli olandir senin icin
Ara
emre-altan
amyleee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:amaç reklam yapıp aleme duyurmak olsa burda böyle anlatmazdım emin ol..sadece fikri olan varsa buyursun demek için açıldı bu konu eleştirmenin bi manası yok artık

çözüm yolu böyle yerlerde üretilmez bunu daha öğrenemedin mi? buralarda zaman kaybetmek yerine daha mantıklı yerlerden yardım isteyebilirdin yada fikir alabilirdin
Ara
Hasretiim
Tartismaya gerek Yok arkadaslar.. Olmusla Ölmüse Cagre Yokmus.. Olan olmus biten Bitmez bize daha fazla bisey söylemek düsmez..
Ara
riukeen
madem istemiyorsun bu kadar arkadaşım vicdanın el verirse yumrukla karnını düşür.. tek diyebileceğim bu
Ara
CReATuRE
amyleee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet yaş 18den küçük tamam kabul ediyorum oldu bişey ama kendi isteğimle olan bi olay değildi tam olarak

Az çok bütün yazılanları okudum ama içlerinde en çok ilgimi çeken yazı bu oldu... ''kendi isteğimle olan bir olay değildi '' derken acaba bunu hangi mantıkla söyledin anlamış değilim...Çocuk sana zorla tecavüz mü etti ? böyle bir halt yapmışsanız ikinizde rıza göstermişsiniz ve olmuş...

birincisi böyle bir haltı madem yiyiyorsunuz bunu 5 yaşındaki çocuğa sorsan bile bilir hamile kalma olayını...Siz neden böyle birşeyin altına girdiniz...

senin bu ilk vukuatinde değil az çok biliyorum,çoğu kız çocuğu annesiz yada babasız büyür,her böyle büyüyen kız gidip biriyle ilişki yaşasaydı emin ol türkiyenin yarısı şuan senin bu durumundaydı... baba anne şefkatini arayabilir belki ama bu şekilde onunla yatağa girerek değil...Çok fena halde sinirlendim bu duruma,nasıl bir düşüncedir ki bu yaptığınızı gelip burda bide utanmadan paylaşıyorsun...bizden ne düşüncesi bekliyorsun '' git çocuğu aldır , git çocuğu düşür vs... '' dememizimi bekliyorsun....Şu durumda tek yapacağın şey o halti yerken utanmadınızda ailenize söylerken mi utanıp sıkılıyorsunuz...Ailelerinize durumu bildirin ve evlenin ...Konu bu şekilde belki düzgün bi hal alır...Dahada ağır konuşup ileri gitmek istemiyorum...
amyleee
คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:madem istemiyorsun bu kadar arkadaşım vicdanın el verirse yumrukla karnını düşür.. tek diyebileceğim bu

istemiyorum meselesi değil tehlike olduğu için olmama şansı var benim vicdanımla bi alakası yok yani
Ara
amyleee
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Az çok bütün yazılanları okudum ama içlerinde en çok ilgimi çeken yazı bu oldu... ''kendi isteğimle olan bir olay değildi '' derken acaba bunu hangi mantıkla söyledin anlamış değilim...Çocuk sana zorla tecavüz mü etti ? böyle bir halt yapmışsanız ikinizde rıza göstermişsiniz ve olmuş...

birincisi böyle bir haltı madem yiyiyorsunuz bunu 5 yaşındaki çocuğa sorsan bile bilir hamile kalma olayını...Siz neden böyle birşeyin altına girdiniz...

senin bu ilk vukuatinde değil az çok biliyorum,çoğu kız çocuğu annesiz yada babasız büyür,her böyle büyüyen kız gidip biriyle ilişki yaşasaydı emin ol türkiyenin yarısı şuan senin bu durumundaydı... baba anne şefkatini arayabilir belki ama bu şekilde onunla yatağa girerek değil...Çok fena halde sinirlendim bu duruma,nasıl bir düşüncedir ki bu yaptığınızı gelip burda bide utanmadan paylaşıyorsun...bizden ne düşüncesi bekliyorsun '' git çocuğu aldır , git çocuğu düşür vs... '' dememizimi bekliyorsun....Şu durumda tek yapacağın şey o halti yerken utanmadınızda ailenize söylerken mi utanıp sıkılıyorsunuz...Ailelerinize durumu bildirin ve evlenin ...Konu bu şekilde belki düzgün bi hal alır...Dahada ağır konuşup ileri gitmek istemiyorum...

isteğim dışı derken onu kasdetmedim hamilelik olayını az çok bilir zaten herkes ben de özellikle ha hadi tamam işim gücümde yok macera olsun bi bebek yapıyım demedim o gün ilk defa tam anlamıyla içki içtim ve çarptı gerçekten bilinçli yapılan bişi değil bu..
ayrıca o konuda lafım yok anne baba şefkati konusunda haklısın ama belki bişeylerin acısını çıkartmak için belki başka bişey için gittim yanına o an ne düşündüm bilmiyorum ama yanına gitmekle hata yaptım.utandığım konuda annemin güvenini sarstığım için oldu ailelerde bi problem yok zaten ama sorun çocukta ben babasıyla konuştum diye bana kızdı annemle babası konuşursa bu sefer yine duycak bana kızıcak offff =((
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sorun nerde bilemiyorum :( Suskunlugum 12 1,551 09-29-2010, Saat: 12:02 AM
Son Yorum: Suskunlugum

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 07:57 AM