:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KoCaMan Bi Sorun..
SEHİTLER_OLMEZ
yazık gençliğine hemde çokk yazıkk madem sevdiniz reşit olmanı bekleseydiniz bi anlık hata bütün hayatını mafetti peki değidimii? yaa düşündün mmü ?bunun hesabnı alllaha nasıl vereceğni benm yaşım 19 ama senin yaşndayken bile mantıklı düşünebiliyordum ailemden uzakta olsm yanlızda olsam caresizde olsam bii allahım olduğunu untmaz ona dua ederdm nyss seni suçlamak yersiz olan olmuş zatn allah yardmcın olsun umarm ilerleyen zamnda böle hatalara düşşşmessinn...
Ara
Hasretiim
amyleee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bugün ailemle yani en azından annemle konuştum onun babasıyla konuşup bi sonuca ulaşmaya çalışıcak. bugün o çocukla buluştum bende yanına gittim daha doğrusu benden kesin bi rapor istiyo hamileliğe dair bugün yaşadıklarımızdan sonra en azından benim o halimi gördükten sonra tekrar ayrılık konusunu açıcağını sanmıyorum en azından sözüne yeminine sadık biriyse.. bu iş olmazsa eğer şimdiden gerekli önlemleri aldım iş yargıya gidicek sonunda

Hamileligine Dair Senden Rapor Istiyor?
Iste Gercek ASK..!
Ara
amyleee
Hasretiim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hamileligine Dair Senden Rapor Istiyor?
Iste Gercek ASK..!

onu savuncak değilim bunu demesi beni de gerçekten şok etti ama sağolsun arkadaşlarını dinlediği için böyle bişey söyledi bu konuda tecrübeli bi arkadaşı var ve bana söylediği şey senin yaşında her kız ayrılma noktasındayken buna sığınır böyle bağlamaya çalışır benim de sevgililerimden 3 tanesi bunu söyledi tarzı bi açıklama yaptı ama ben kendimi bildikten sonra ne derse desin nisanda o raporuı alıp yolladığım zaman nasılsa boşuna yargıladıklarını anlıycaklar
Ara
Hasretiim
amyleee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:onu savuncak değilim bunu demesi beni de gerçekten şok etti ama sağolsun arkadaşlarını dinlediği için böyle bişey söyledi bu konuda tecrübeli bi arkadaşı var ve bana söylediği şey senin yaşında her kız ayrılma noktasındayken buna sığınır böyle bağlamaya çalışır benim de sevgililerimden 3 tanesi bunu söyledi tarzı bi açıklama yaptı ama ben kendimi bildikten sonra ne derse desin nisanda o raporuı alıp yolladığım zaman nasılsa boşuna yargıladıklarını anlıycaklar

Ben bisey diyemiyorum artik gerci pek bisey söylemeyede hakkim yok.. O gercegi ögrendikten sonra birbirinize sayginiz kalacak mi? Sen bana gúvenmedin diye onu yargilamiyacakmisin. Allah yardimcin olsun ne diyebilirim ki. Onunla bi iliski yasaman bastan sona kadar hataymis seni sahiplenmesi gerekirken baskalarinin lafina uyup senden rapor istiyor. Bu cok agir bisey kaldirilmasi zor olan bisey.. Sen hamile raporunu gósterdiginde gercekten bu cocuk benden mi derse sana..Hic sasirma bence herseye hazirlikli olman lazim...
Ara
amyleee
Hasretiim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben bisey diyemiyorum artik gerci pek bisey söylemeyede hakkim yok.. O gercegi ögrendikten sonra birbirinize sayginiz kalacak mi? Sen bana gúvenmedin diye onu yargilamiyacakmisin. Allah yardimcin olsun ne diyebilirim ki. Onunla bi iliski yasaman bastan sona kadar hataymis seni sahiplenmesi gerekirken baskalarinin lafina uyup senden rapor istiyor. Bu cok agir bisey kaldirilmasi zor olan bisey.. Sen hamile raporunu gósterdiginde gercekten bu cocuk benden mi derse sana..Hic sasirma bence herseye hazirlikli olman lazim...

haklısın canım şuan zaten ona güvenim pek kalmadı derdi sorunu ne anlamıyorumda.saydı döktü içini söylenebilcek ne kadar ağır şey varsa söyledi sonra gelmiş bana sana yemin ediyorum asla bırakmıycam seni başımın tatlı belası diyo zorunluluğum olmasa bu kadar katlanmam onun yüzünden psikolojim de bozuldu ama sanırım kimsenin ahı yerde kalmıyo bugün bana söylediği şey öğrendiğimden beri uykularım kaçıyo artık uyuyamıyorum dedi onla aramız açıldığında dua etmiştim böyle
Ara
emre-altan
bu konuları burda konusmak yerine daha büyük işler basarsaydın ya güzel kardesim
Ara
riukeen
dimi emre doru dio..
Ara
riukeen
ama keşke korunsalarmış
Ara
emre-altan
aynen öyle dostum yemişler bi haltı kalkıp bide burda reklam yapıyo
Ara
amyleee
emre-altan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aynen öyle dostum yemişler bi haltı kalkıp bide burda reklam yapıyo

amaç reklam yapıp aleme duyurmak olsa burda böyle anlatmazdım emin ol..sadece fikri olan varsa buyursun demek için açıldı bu konu eleştirmenin bi manası yok artık
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sorun nerde bilemiyorum :( Suskunlugum 12 1,557 09-29-2010, Saat: 12:02 AM
Son Yorum: Suskunlugum

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 11:16 PM