:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KoCaMan Bi Sorun..
Hasretiim
Hayirlisi buymus. Ne diyelim.. üzüldüm diyemiyecem gercekten hakkinda en hayirlisi olan buydu.. Dogsaydi o bebeginde sonu parlak olmiyacakti. Gecmis olsun.. En cok da ayrildigina sevindim ama hala sikayetci olman gerektigini düsünüyorum. Eminim oda düsük yaptigin icin zil takip oynamistir.
Ara
riukeen
tüh bee bende tam bebek bu konuda doğacak diye düşünüyodum..

yazık olmuş islah olun =)
Ara
amyleee
hakkımda hayırlı olan buydu belkide ama iyi değilim buara herşey kötüye gidiyo annem ayrıldığımızı bilmiyo dün içtim biraz okulda kötüydüm hiçbişi düşünmek istemiyorum Sad
Ara
CReATuRE
çok geçmiş olsun , Allah demekki hayırlısını böyle görmüş ki sonu böyle olmuş...Artık önüne bakacaksın ama bende derim ki git o adi gurursuz zürreden şikayetçi ol,artık kaybedecek bişeyinde olmadığına göre o gitsin içerde sürünsün...
nazan
18 yasından kücüksün hanqi doktor aldı o bebeqi...madem ankarada yasıyorsun bende ankarada yasıyorum doktorun ismini werde bi bakalım hanqi doktor cesaret edebilmis... ewlilik dısı bir bebek + resit olmayan bir kız ... ! bak qüzelim ben insanları tanıorum az da olsa cokta olsa tanıorum senin bu hikayen bana hic inandırıcı gelmedii...! günahı boynuna inanmadım çünkü anlattıkların bu kdr basit olamaz... ilk yazıda kan davası war dedin söle dedin böle dedin sonra ickiliydim dedin ... forumdaki arkadaslar senin üzerine geldikce sen baska bi palavra salladın... ne dielim Allah ıslah etsin...
Hasretiim
Ortada alinmis bir bebek yok.. Arkadasimiz düsük yapmis. Yasadiklari dogru mu gercek mi orasini Allah bilir ama kürtaj olmadi. Yanlis anlasilma olmus galiba..
Ara
amyleee
inanıp inanmamak sana kalmış benim ne yaşadıklarımı bi ben biliyorum bi allah .amacım palavrayla ilgi çekmek olsaydı gelip burda böyle bişi yapmazdım şizofreni değilim merak etme.madem ankaradasın gel gör benim halimi hatta al adres de veriyim etimesgut mehmetçik lisesi durumumu sınıf hocam +rehberlik servisi biliyo .ve lütfen tanımadan etmeden bu şekilde yargılama yeterince zor günler geçirdim ve hala atlatamadım zaten..
Ara
CReATuRE
nazan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:18 yasından kücüksün hanqi doktor aldı o bebeqi...madem ankarada yasıyorsun bende ankarada yasıyorum doktorun ismini werde bi bakalım hanqi doktor cesaret edebilmis... ewlilik dısı bir bebek + resit olmayan bir kız ... ! bak qüzelim ben insanları tanıorum az da olsa cokta olsa tanıorum senin bu hikayen bana hic inandırıcı gelmedii...! günahı boynuna inanmadım çünkü anlattıkların bu kdr basit olamaz... ilk yazıda kan davası war dedin söle dedin böle dedin sonra ickiliydim dedin ... forumdaki arkadaslar senin üzerine geldikce sen baska bi palavra salladın... ne dielim Allah ıslah etsin...

Öncelikle bu konuda en çok amylee ile konuşan neyin e olduğunu bile biri varsa benim...İkincisi nazan yorum yapmadan önce konuyu iyice oku ve neyin ne olduığunu anlamadan yorum yapma...Bende Ankaralıyım ve emin ol Ankarada dahil heryerde bu işi yapanlar var...Bu bi kenara zaten ortada kürtaj olayı yok sen nerden çıkardın bunu anlamış değilim...Ortada olan düşük ve çeşitli konular var...Neyin ne olduğunu az çok anlayabiliyorum haklı haksız kim zaten belli..Gerekenler zaten söylenmiş...Herkes istediği yorumu yaparken şunuda düşünsn bu olay herkesin başına isteyerek ayda istemeden gelebilir...Çoğu insan yokmu isteyerek beraber olupta istemeden hamile kalan...Bunlare bi kenara olay şuanda hala belirli bir aşamda devam ediyor inş hakkında hayıorlısı olur amyleenin...
history
Üzücü bir olay,tam bir dram,Allah(cc)yardımcınız olsun arkadaşım....
Ara
sitera
düşünürsen yapamazsı nzaten direk yap Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sorun nerde bilemiyorum :( Suskunlugum 12 1,552 09-29-2010, Saat: 12:02 AM
Son Yorum: Suskunlugum

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 03:17 PM