:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen; yaşadığım kadar beklediğimsin..Ve yaşayamadıklarım kadar sevdiğim...
acemhe
Kelime Oyunu...
Yüreğimde saklı kalan duygularımın keşfiyle başladı herşey..

Ve ben seni sevmekle başlayan bir ömrün ve bitmesine ihtimal verilmeyen bir aşkın gizlendiği bir yüreğin sahibiyim sayende..

Sen; yaşadığım kadar beklediğimsin..

Ve yaşayamadıklarım kadar sevdiğim...

Seni tanıdıktan sonravirgull.gif

Etrafıma yaydığım gülücüklerin artması ve içime bir yaşama sevincinin dolması neden acaba ?

Herşey orada başladı iştevirgull.gif hani farkına varıp güldün ya şimdivirgull.gif aynen orada..

Anlamsız hayatımın anlatıldığı bir cümleye konulan noktadan sonravirgull.gif hani..

'Aşkvirgull.gifmutlulukvirgull.gifgüzellik' kelimelerinin toplandığı bir işlemin sonucunda buldum sevgini..

Ve o üç kelimeyi ölümsüzleştirmek için gidilebilecek tek yer artıkvirgull.gif yüreğimin haritasındaki aşkının iz düşümü..

Adım kadar yalansız sana olan sevgim..

Ve hiç bir yere sığmayacak kadar büyükvirgull.gif bir o kadar da..

Sadece;

Durduk yere gülme istekleri var içimde..

Bir sevginin yan etkileri..

İçindeki güzelliği görebilecek kadar iyi olsada gözlerimvirgull.gif senden başkasını görmeyecek kadar da kördür aslında..

Dört yapraklı yonca gibi nadir bulunur sana olan aşkımın benzeri..

Ve sadaece sen biliyorsunvirgull.gif

Yüreğimin en güzel köşesine saklanmış eşi benzeri olmayan o büyük sevdanın adresini..

Sen bu yüreğime gelmeden önce yaşanan anıların anlamsızlaşması niye acaba ?

Kimbilirvirgull.gif bu niye sorusuna verilebilecek cevap gözlerinin hayatıma kattığı anlamdır belki ?

Nedensevirgull.gif zoruma gitmiyor seni düşünürken uykusuz kalmak..

Gözlerim kapalıyken daha rahat konuşabiliyorumvirgull.gif

Başka bir perde açılıyor birden..

Ve içimde aşırı bir hoşnutluk yaratıyorvirgull.gif seninle ilgili enterasan hayaller kurmak..

Sonsuz sevginin sığacağı kadar büyük olsada yüreğimvirgull.gif senden başkasını sığdıramayacak kadar da küçüktür aslında..

Gül yüzünü görebilme ihtimalivirgull.gif her sabah içimi aynı heyecanla dolduran..

Ve o güzelliği başkalarının da görebilecek olmasıvirgull.gif yüreğimi bir kıskançlık duygusuyla kavuran..

Kalbimin;

Seviçten durma ihtimaline önlem olarakvirgull.gif ben yanındayken kısa aralıklara bölvirgull.gif fazla uzun tutma gülümseyişlerini..

Kimse çıkaramaz artıkvirgull.gif dar yüreğime sığan uçsuz bucaksız sevgini..

Her kalp atışıyla katlanan ve katlandığı oranda ölümsüzleşen bir sevgin var bende..

Ve senle geçen günlerimin verdiği mutlulukvirgull.gif sensizken yaşanmayan bir ömrün kanıtıdır şimdi..

Bense sensiz yaşama ihtimaline çok uzak bir yerdeyim aslında..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayat Kadar Yalan, Ölüm Kadar Gerçektik volki 1 372 04-15-2022, Saat: 12:25 AM
Son Yorum: wildfang
  İşte Bu Ağrıma Gitti Be Sevdiğim... €BeRimSin 5 358 04-14-2022, Saat: 04:50 AM
  Sana Bu Sözler sevdiğim.... eRCi 16 727 04-13-2022, Saat: 02:38 PM
  Seni Seviyorum....... s?ylemesi ne kadar kolay de?il mi ? Karatas 2 458 04-13-2022, Saat: 12:59 AM
  **Bu kadar Sevmedim Ki** MasaL_perisi 13 1,037 04-12-2022, Saat: 12:59 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 11:46 PM