:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erkekler,kadinlar Neden Aldatir ???
YARGIÇ
Bak sadece yanlış öğretilen kısmı bu değil kusura bakma daha açık olamıyorum ama kadınada erkeğede bazı duygular çok farklı öğretiliyor.En açığı şu bir erkek için bu toplumda kendi karısının ve bir başka kadının cinsel açıdan anlamı farklı sadece duygusal yönden değil öğretilenler yada cinsiyet kısmı değil.İnsanları içgüdülerinden farklı kriterler devreye giriyor bu noktada umarım anlatabiliyorumdur.
Ara
kayıp_gölgeler
anlad?m ben bu ?ekilde a??klayamad?m terc?man oldun tebrik ederim asl?nda biraz da demek istedi?im b?le bir?eydiConfusedmiley24:
Ara
YARGIÇ
Evet ne mutlu bana.Ama şöyle düşündüm bir an yeni nesilde gerçekten bir gelişme olur mu diye?Ama temel taşlar farklı yönlerden çürüyor bir taraftan açık kapatılırken diğer tarafı görüpte engel olabilmek mucize gibi birşey....
Ara
kayıp_gölgeler
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Evet ne mutlu bana.Ama ??yle d???nd?m bir an yeni nesilde ger?ekten bir geli?me olur mu diye?Ama temel ta?lar farkl? y?nlerden ??r?yor bir taraftan a??k kapat?l?rken di?er taraf? g?r?pte engel olabilmek mucize gibi bir?ey....

hakl?s?n yeni nesil geli?me olmuyor malesef ?ok nadir aradan birka? ki?i ??k?yor,
art?k insalar a??klar? kapamak zahmetinde bile bulunmuyor toplumun temeli olu?turan ahlak herg?n biraz daha ??k?yor ilerde ??cuklar?m?z? istedi?imiz gibi yeti?tirebilecek miyiz acaba ?imdiden onun kayg?s?n? duyuyorum:confused:
Ara
isyanbitmez
Erkek Aldatirsa Erkek Kadin Aldatirsa Kadin Aldanir.............
Dr.Love
Size benim yakla??k 7 y?ld?r ara?t?rd???m ve daha cevaplar?n? yeni buldu?um bir soru budur desem ka??n?z inan?r bilemem ama erkeklerin kad?nlar? aldatmas? kad?nlar?n erkekleri aldatmas? kadar k?t? de?ildir.Erkekler ?o?unlukla cinsellik y?z?nden aldat?r ama kad?nlar ?o?unlukla istek fazlal???ndan dolay? aldat?r.Tahmin edebilirim ki ?o?u bayan arkada??m?z ?uan bana hak vermemektedir ama d???nd?kleri zaman mant?k ?er?evesinde tabi bana hak verirler.T?k.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  30 Madde Açıklıyorum : Aranan Aşk Neden Bulunmaz :D # Pè®iM§ii # 0 599 03-11-2010, Saat: 10:18 AM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  Aşklar neden nefrete dönüşüyor & nelere dikkat etmeleri gerekir CaNaT 2 621 09-08-2009, Saat: 12:18 PM
Son Yorum: CaNaT
  aldatır mııııı ???? chatlaq mamaqlı@ 19 1,555 03-01-2009, Saat: 12:07 PM
Son Yorum: £mr£
  Kadınlar Kaça Ayrılır????? the_kudretoglu 2 573 12-02-2008, Saat: 10:10 PM
Son Yorum: blacqrock
  seven erkek neden kötü davranr ve neden sürekli tersler sehle 23 2,697 07-02-2008, Saat: 02:42 PM
Son Yorum: kı@ymı@k=)

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 01:17 AM