:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aldatır mııııı ????
chatlaq mamaqlı@
benim cıktım cocuk ist ama ben ank hergün arıo ama herkez dio aldatıodur bunu hergün soruyorum beni aldatıyomusun die ama yemin edio sana bunu yapmam die ama bikere aldatıldım için güvenemiyorum napmalıyım:??:??:??:??
Ara
sıla
hımm önce bikere aldatıldığım için güvenemiyorum dediğin daha önceden olmuş bi olay mı yoksa bu çıktığın kişi tarafından mı aldatıldın?? eğer öyleyse bi kere yapan bi daha da yapabilir güvenmemen normal ama aldatan başka kişiyse herkesi aynı kefeye koyma ayrıca her konuşmanızda da beni aldatıyo musun diye sorman yanlış sana bunu yapmam diyosa yapmaz eğer böyle sormaya devam edersen ona güvenmediğini düşünür eğer bi güvensizlik varsa uzun sürmez bu beraberlik sen önce kendine sonra ona güvenmelisin herşey gönlünce olsun...
Ara
chatlaq mamaqlı@
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hımm önce bikere aldatıldığım için güvenemiyorum dediğin daha önceden olmuş bi olay mı yoksa bu çıktığın kişi tarafından mı aldatıldın?? eğer öyleyse bi kere yapan bi daha da yapabilir güvenmemen normal ama aldatan başka kişiyse herkesi aynı kefeye koyma ayrıca her konuşmanızda da beni aldatıyo musun diye sorman yanlış sana bunu yapmam diyosa yapmaz eğer böyle sormaya devam edersen ona güvenmediğini düşünür eğer bi güvensizlik varsa uzun sürmez bu beraberlik sen önce kendine sonra ona güvenmelisin herşey gönlünce olsun...
SILACIM COK TŞK BENİ ALDATAN DİÄžER CIKTIM DI BEN GÜVENMEK İSTİYORUM AMA YASADIM SEYLERDEN DOLAYI OLMUO ONU SEVİYORUM VE KAYBETMEK İSTEMİYORUM ONUN İÇİN BİDA SORMUCAM SORMAM YANLIŞ AMA NAPIM AKLIMA TAKILIO VE BUNUN CVBINI ALAMAYINCA OLMUO AMA SON KEZ YÜZÜNE KARSI SORCAM VE ANLARIM GALİBA HAREKETLERİNDEN
Ara
D3M37
oncelikle allah kolaylık versin kafaya fazla takma bence sureklı sorma kendını erkekler birsey sanıyo ozaman yuzyuze geldıgınde emın olkı bellı eder eger gercekten senı sevıyosa benımkının gozlerı dolmustu anlamıstım ve gercekten oyleymıs Big Grin
Ara
chatlaq mamaqlı@
D3M37 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oncelikle allah kolaylık versin kafaya fazla takma bence sureklı sorma kendını erkekler birsey sanıyo ozaman yuzyuze geldıgınde emın olkı bellı eder eger gercekten senı sevıyosa benımkının gozlerı dolmustu anlamıstım ve gercekten oyleymıs Big Grin
tşkler öle yapcam ztn az kaldı gelsin
Ara
chatlaq-cadı@
yhaa aman kanka bırak şu bebeyi sanane ondan taa nerde
Ara
blacqrock
evt sıla dğru söylüo.bnce gvenmelsin snçta herks bir dğl
Ara
duyqushh
bncede herkes bi deildir...! sıLa abLamm hakLsın sonuna kadar destek veriyoum sana Big Grin
Ara
chatlaq mamaqlı@
sağolunnnnn benim yerimde olsanız napardınız bunu sorum
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Güven olduktan sonra uzakta bile olsa bazı şeyler yaşanıyor bence (:

yinede senin hayatın senin bileceğin bişey (:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Erkekler,kadinlar Neden Aldatir ??? cagkan_666 15 1,568 11-13-2006, Saat: 08:52 PM
Son Yorum: Dr.Love

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 08:51 AM