:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kocaman yollarda kocaman arabalarla kocaman bir şehirden ayrılıyorum düşümde..
acemhe
Nerelerdeyim...
bir firarda.. kendimden kaçaklığımda.. yolüstü göçebe yağmurlarındaki ıssız tutsaklıkta.. yine hazan yine ayaz yine kar bulutu bir mikail selamlamasında.. ne ediyorsun mikail amca nedir bu havaların durumu.. ya tam yağdır bu kar/yağmuru yada gözlerim söylesin mevsimlerin adını..ya sussun elindeki asanın çığlıkları yada mevsim mevsimin kendisi olsun.. birde yalnızlığın hikayesini sor Tanrıdan.. de O'na hani yalnızlık sana mahsustu diye soruyor denklemlerinden seni çıkarmış bir kulun.. bir sorusu var ve cevabının olmaması sıkıyor onu.. çok söylendi bu söz çok tekrarlandı çok kişi çok sefer yakardı çok sefer ağladı kaç sefer cevap aldı bilinmez ama hep söylediler sanırım hep söyliyecekler

sarhoş ayıkmalarda yitiriyorum zamanın sevinçlerini, ölümün ne kadar gerekli olduğunu görüyorum.. ölmek isterken ve içimin içindekilerle ilgili problemlerimi öldürürken sabah sersemliğinde sen geliyorsun yine aklıma.. sen oluyor muyum bilmiyorum ama senin ben olmadığın kesin.. gitmek istiyorum o zaman başka bir şehre başka bir kimlikle.. yitmek değil niyetim ama yitirmek istediğim kimlik senin bildiğin hüznüm..

kocaman yollarda kocaman arabalarla kocaman bir şehirden ayrılıyorum düşümde..ufacığım.. ufacık dertleri olan ufacık bir yoldan içre giriyorum; sahil kasabasının balık kokan sevincine.. o zaman anlıyorum o zaman balık esaretindeki bereketi görüyorum.. kelimelerimi onlara benzetiyorum benzeyen sadece senin bıraktığın alazi bir acı.. sadece göksel bir yıkıntı.. kar durgunluğu.. yağmur hasatı; bir türlü toparlayamadığımız yıldırım aydınlığı..

...sonrasında inanmadığımız cehennemin üşüten yanılsaması.. yaz sıcağındaki o meşum hadise o bilinmezlik o tanrıtanımaz kıyamet.. sur gerçekçiliğinin ezgisi.. kıvrak bir dans ritmine yol açan hani.. hani israfil amcamın şeytani yanı..
şeytani bi tanrılaşmanın eşiğindeki kovulmuşlar belkide tanrıvari bir şeytanlaşmanın izi..Hani sen hani tanrıça hani tanrı hani sen hani sevgi.. hani yolda uzun bir molaya davet imkanı bulamayan yasaklı bir şehir yolcusu..

hani ben koyu mu koyu aydınlıklar
pespaye yıkanmışlıklar arınmışlıklar
bohem düzenler, kuytu düzlükler
ve ben sen olmaya evrilen doğru paydası
ve ben ve ben ve ben sen olan ben
sizin soluğunuzu hisseden ben siz olan ve siz oldukça yaşayan ben..

yorgun.. intihari bir kızıllıktayım..sonsuz olmak istiyorum.. gitmek ve yitmek istiyorum.. yokolmak.. kaçmak elimde bir ordu kitap ve sürü halinde şarkı birde 29(31) harf ile 7 notam olsun istiyorum..benimle gelsinler sırtlandığım umudun savrulan küllerini toplamaya ve dicleye ekmeye.. dicle kana kana sen olmak istiyorum..sen ölmek istiyorum..

.. sonrası zaman.. bırakılan çocukluk.. terkedilen düşler.. büyümüşlük.. istenmeyen istemediğimiz bir büyümüşlük.. ağırlık getiren.. yalnızlık getiren uzaklaştıran misketlerden.. sonrası.. sonrası sen acı bir varoluş.. gitmenin bıraktığı gidişinin bıraktığı kan gözlerim.. sonrası.. sonrası yok.. şarabi bir ırmak.. firdevste rüya gibi bir tatil.. kevser ırmakları.. herşey dahil.. sonsuz gün, bitmez gece sadece bir ömür..

bense Leza'dayım.. şeytanla bir iki duble kahır içiyorum...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  A?k cesaret ister, kocaman bir y?rek ister. mscxcs 1 335 04-05-2022, Saat: 06:38 AM
Son Yorum: wildfang
  A?k cesaret ister, kocaman bir y?rek ister. mscxcs 3 282 04-05-2022, Saat: 06:35 AM
Son Yorum: wildfang
  Küçük Bedenimin İçindeki Kocaman Yüreğimle Sevdim Ben Seni... sevdan 1 759 01-17-2011, Saat: 04:52 AM
Son Yorum: acemhe
  Yine Kocaman Bir Gün Bitti ...... Akşam Oldu Ve Ben Yine Buralarda Sensiz ..... acemhe 0 442 12-07-2009, Saat: 12:37 AM
Son Yorum: acemhe
  Sen bana Hoşçakal demesen de..Benden kocaman mutluluklar… eRCi 1 439 12-04-2009, Saat: 07:25 PM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 06:18 PM