:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Küçük Bedenimin İçindeki Kocaman Yüreğimle Sevdim Ben Seni...
sevdan
Ben seni kocaman bir yürekle sevdim. Yüreğimle baktım gözlerinin içine ve öyle daldım hayaline. Ben seni bir gülüşünle işledim yüreğime; ilmek, ilmek dokudum en güzel yerine. Ben seni tarifsiz sevdim. Çiçek gibi açtın kurumuş hayatımda. Yeşil bir yaprak gibi bitiverdin kollarımda. Seninle birlikte yeniden şekillendi dünyam. Bir başka sevmeye bir başka görmeye başladım her şeyi. Gökyüzünü yüzünde gördüm, denizi gözlerinde, gülü ellerinde sevdim dokunmayı teninde. Daracıktı dünyam küçücüktü. Seninle genişledi ufkum seninle büyüdü bu şehir. En üzgün en kızgın olduğum anlarda bile seni düşünmek yetiyordu geçiyordu her şey gülüyordu yine yüzüm. Seviyorum seni ve en büyük hayranınım senin. Tavrının, gülüşünün, konuşmanın, sesinin, kızgınlığının, öfkenin, olgunluğunun ve çocuk ruhunun hayranıyım.
Benim yerim senin yanın benim yolum sensin. Sana çıkarım ben ne yana saparsam sapayım. Taşlıda olsa tozluda olsa inişli çıkışlıda olsa şikayetçi değilim olamam da. Sana atılan her adımda mutluluğu yeniden tadıyorum çünkü. Sana kavuşmayı bekliyorum biliyorum ki yolun sonunda sen varsın beni bekliyorsun kollarını açmış. Paylaştığımız çok şey var ve daha çok şey paylaşılacak seninle biliyorum. Ellerini tutup beraber devam edeceğiz kalan yolumuza. Birlikte tutup çiçekleri kokusunu içimize çekeceğiz ve ben o mutlulukla sana sarılacağım.
Ben seni tarifsiz sevdim. Öyle derin ve öyle çok. Nefes alışımı sana endeksledim, seninle alıp seninle veriyorum. Sen nefesimsin benim. Kalbim sana atıyor ve sadece senin için. Ben seni umudumla, samimiyetimle, küçük bedenimin içindeki kocaman yüreğimle sevdim…
Karanlıktan ışığa yönelir gibi, yerden göğe yükselir gibi senin sevdan. Senin yanın şehrin en güzel yanı, senin tenin dünyanın en huzurlu yeri, senin aşkın aşkların en güzeli. Sen karanlığın bittiği, ışığın doğduğu yersin. Sen kısacık hayatta yaşanılabilecek en güzel şeysin. Bir insanın başına gelebilecek en güzel olay, bir talihsizin başına konabilecek en güzel şanssın. Gündüzsün gecesin. Kurulabilecek en güzel cümlesin sen. Ve ben bunların tek başına sahibiyim.
Ara
acemhe
Alıntı:kurulabilecek en güzel cümlesin sen
vay be.. yüreğine sağlık..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  **Bir Adam Sevdim** MasaL_perisi 11 975 04-15-2022, Saat: 04:25 AM
Son Yorum: wildfang
  seni özlüyorummm... €stapitipiti 4 471 04-15-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 978 04-14-2022, Saat: 08:27 PM