:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yine Kocaman Bir Gün Bitti ...... Akşam Oldu Ve Ben Yine Buralarda Sensiz .....
acemhe
Yine Kocaman Bir Gün Bitti ...... Akşam Oldu Ve Ben Yine Buralarda Sensiz ......

Sessizliğin Sesini Dinliyorum......

Sokaklar Bomboş.. Nefes Alışlarım Ve Ben Varım.. Hafiften Yağmur Mu Çiseliyor Ne? Toprağın Kokusu Yavaş Yavaş Burnuma Doğru Geliyor..

Hep Seninle Yağmurun Altında El Ele Dolaş Mak İsterdim.. Çok Hızlı Yağmasın Yağmur.. Hafiften ...... Hani Ahmak Islatan Derler Ya İte Ondan ......

Bu Kadar Güzel Mi Olurmuş Yeşilin Üstüne Düşen Yağmur Damlası.. Tıpkı Bir Kristal Gibi.. Hava Hafif Sisli Olurdu Bulunduğumuz Şehir...... Ağaçlar Arasında Yürümek ...... Sadece Seninle ........

Özlüyorum Seni ......

Fazla Belli Etmemeye Çalışıyorum Aslında Ama .... Sensiz Geçen Akşamlarda Seni Düşünüp Ağladığımı.. Sabahları Uyandığımda Yanımda Olmadığını, Yanlızlığını Hissettiğimi Hemen Bir Bakışta Anladın Mı Yoksa? Yok Daha Neler..

Her Günüm Her Anım Her Saniyem Seninle Geçsin İsterim Ben… Bilirim Ya Gidecegini Bir Gün… Her Günüm Senle Olsun İsterim… Gecelerim Seninle Geçsin… Güneşim Senle Doğsun Sabah Ezanları Seninle Okunsun İsterim…

Geldiğimde Başka Yerlerde Bulmak… Yağmurun altında Olmak Yerine Kendine sığınacak Bir Saçak Aramak Niyeki… Benimle Olmak Bu Kadar mı Kolay Oldu..

Geçmiyor Sensiz günler Gibi Gecler… Ne Sen Nede Başak Birileri Bilir Gecelerimde Nelerin Olduğunu Gecleri Ne Karabasanların Geldiğini…
Ne Sıcak Kucaklara Hasret Kaldığımı… Ne Kadar Bir Nefesi Özlediğimi…

Gözlerde Uyku Olmak Sende Olmak Gözlerinde Uyanmak… Uyumak Sesinde Nini Duymak Uyumak...

Seni Sensiz Yaşamak İşte Bu Olsa Gerek… Bir Nefes Kadar Yakında Olduğunu Bildiğine Bu Kadar Uzak Olmak… Uzatsan Ellerini Tutacağına Ellerini Kesilip te Tutamaması Gibi Sensizim…

Bu Kadar Sevmesem İnan Bu Kış Gecesinin Ayazında Donar Ölürüm Ben…
Seninle Biten Bir sensizlik Var Bende…

Bütün Yakınların En Uzağındayım Şimdi..

Hani Diyorum Ki Bir Kez Gelipte Tutsan Ellerimi..
Sarılsan Sımsıkı..
Belkide Bütün Çaresizliğim O An Dağılacak..

Sana Yakın Olmak İsterken Sensiz Kalmak Düşüyor Bu Gece De Bana…

İyi Geceler Sevgilim ......
Yine Sensiz ......
Yine Sessiz ......
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Adı Oldu Yalnızlık... ROSE 23 893 04-14-2022, Saat: 12:12 PM
Son Yorum: wildfang
  Kimse almasın seni yine bana Kalasın Masal_yuzLu 28 3,930 04-14-2022, Saat: 02:56 AM
  Yürüyorum Sensiz..! ÇiLeK 6 438 04-13-2022, Saat: 09:57 PM
  Bugünlerde Herkes Aşki Arar Oldu........(niyemi?) CeYDa HaNDe KeSiM 6 604 04-13-2022, Saat: 12:21 PM
  Yine bir sensizlik hakim geceme... PaPaTYa_PReNSeS 1 310 04-11-2022, Saat: 10:31 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 10:29 AM