:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadaşlar Lütfen Yardım
nihilist
ben birine açılacam ...amanasıl bi mesaj göndereceğimi bilemiyorum lütfen ona teklif olarak gönderebileceğim mesajlarınızı yazarsanız sevinirim...arkadaşlar lütfen cevapsız kalmayın
Ara
Yorgun Yürek
Neden böyle mesaj arıyorsun ki ?
içindeki duygularını yazsan daha iyi değil mi ? Smile
Ara
nihilist
haklısın ama kendi duygularımı ifade etmekte güçlük çekiyorrum. bir sözü veya cümleyi fazlasıyla uzatıyorum .Sanırım anlamışsındır beni teşekürler
Ara
kı@ymı@k=)
çok mu uzaktaki bu kişi mesaj atıyosun Smile
eğer uzaktaysa ara konuşş istersen 4-5 saat ama söylerken seni duysunn.. görmese bile hissetsin..mesajla açılma felan olmaz ve evett ablacım doğru söylemiş.. başkalarından alıntıları değil.. yüreğinden geçenlerii dile getir.. inan böylesi daha anlamlı

eğer uzakta değilsee.. bırak mesajı aramayı geç karşısınaa dilin tutulsuun bi süre.. kıpkırmızı felan ol ama yinede gözlerine bakk yüzüne bakk.. söyle duygularınıı.. hem kendine olan güveninide göstermiş olursun ..
Ara
nihilist
arkadaşlar kendim yazıp gönderdim .. biraz uzun oldu ama gönderdim rahatladım vallahi .. telefonu herhalde kapalı msj beklemede cevap bekliyorum.. benim için dua edin.?
Ara
Patikli_Penguen
ii yapmışsın yaşamazsan olur ama yaşarsan o hayat senin olmalı demiş niche Big Grin

Yazmazsan olur ama yazarsan o yazı senin olmalı diyorum bn de Big Grin
Ara
nihilist
gönderdim ama cevap yok telefonu kapalı
Ara
deli-kı@z
BEKLE BAKAYIM NE OLACAK Smile AMA YÜZYÜZE KONUŞSAN DAHA IYI OLURDU NE KADARDA GÜZEL SÖZ YAZSAN MSJ DA DUYGULAR IFADE EDILEMEZ ÇÜNKÜSmile........
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Olurda Bu Kadarmi...yardim Lütfen djseninim 14 956 04-14-2022, Saat: 09:24 PM
Son Yorum: wildfang
  ben bu acıdan ölüyom ... yardım djseninim 20 1,058 04-14-2022, Saat: 01:12 PM
  Lacey'ye yardım kampanyası başlatıldı! :)) Lacey 15 716 04-13-2022, Saat: 12:28 AM
  merhaba arkadaslar :( İNTiZaR 9 456 04-11-2022, Saat: 01:28 AM
  Yardım Lazım,İşin Ehli Birinden Tavsiye Lazım. Namasaki 28 2,273 10-05-2010, Saat: 04:08 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 09:10 PM