:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
merhaba arkadaslar :(
İNTiZaR
merhaba arkadaslar 18 yasındayım ya suan kafam cok karısık acaba benım sorunum hakkında bana yardımcı olabilicek birileri var mı? cok sevdiğim bi kız arkadasım var ikimizde birbirimizi seviyoruz....malum 14 subat sevgililer günü geliyor ve maddi manevi olarak bicok sorunlar yasadım.....ve suan butcem kısıtlı ona güzel bi hediye almak istiyorum....ama buna elimdeki maddiyat izin vermiyor en basitinden bir tek gül alabilirim ama ben onun karsısında mahcup olmak istemiyorum sizce napim samimiyetinizi bekliyorum şimdiden tesekkür ederim
Ara
ѕqρα кJмя
Madem birbirinizi çok seviyorsunuz eminim senin pahalı bi hediye vs almamana kızmaz..

Sen yinede gülünü aL..

Gülü werirkeende "Seni Seviyorum" de yeterde artaar bilee!!..

Nerden çıkarmı$Larsa $u hediye meselesinii..
Ara
ZeNiTH
Ask Ve Sevgi Para DegiLdir Arkadasım ...

Bazen Bir Bakıs , Bazen Bir Söz YeterLidir ...

Ona Mahcup Olmak Yerine Nicin PahaLı Hediye ALamadıgını SöyLemeLisin Ona Karsı Samimi OLmaLısın ...

ÖnemLi oLan İyi ve Kötü GünLeride PayLasmaktıR ...

OnunLa YaLnız KaLıp Romantizmi GuzeL Bir Gul İLe Kendin YaratabiLirsin ...

İyi GünLer ... Wink
İNTiZaR
hepinize tesekkür ederim arkadaslar....sağolun selametle artık kaderimizde ne varsa onu yapıcaz...
Ara
ZeNiTH
KAder Buymus Diyip gecme Yap BiseyLer ... Smile İrade ve Nefis de Vermistir Yüce ALLAH .... İradeni KuLLan Kaderini Degistirmek Senin ELinde Neyse HayırLısı OLur İnşaLLah ...
gravesen
arkadaşım sevgililer günü diye herkes pahalı hediye almaya kalksa ben kız arkadaşıma pırlanta araba filan almam lazım Smile tek güldeyeter sıkıntı yapma bence sevgi bi maddiyata dökmemek lazımSmile
Ara
CaNaT
arkadaşlara katılıyorum aynen
bazı şeyler parayla ölçülemez buda onlardan biri
mahçup olmak istemiyorum diyorsun merak etme olmazsın bir gül birde
güzel bi dörtlük yazarsın olur

he birde ondan hediye beklemediğini söyle hediye almasın
eğer öle bi alışkanlığı varsa
gerek olmadığını felan söle
Ara
bad girl
tabi,arkadasim,bi gul al yeter.
cok mutlu olucak,inan.
sana iyi sanslar,arkadasim. Smile
Ara
PrinceSs
ona maddi değeri olmayan manevi değeri olan bi hediye ver.Onlarca şiir yaz bence ne kadar güsel olur hem aşk para deildir...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arkadaşlar Lütfen Yardım nihilist 7 786 06-06-2009, Saat: 09:14 PM
Son Yorum: deli-kı@z
  acıl yardıma ihtiyacım var arkadaşlar kafayı yıyecegım deli-kı@z 9 816 03-24-2009, Saat: 08:41 PM
Son Yorum: deli-kı@z
  herkeseee mrb okuyun arkadaslar yardımınıza ıhtıyacım var... blackqirl 13 1,192 01-07-2009, Saat: 09:06 PM
Son Yorum: naneli_shaker
  Arkadaşlar acil yarıdm lütfen :) play-54 26 1,952 12-23-2008, Saat: 09:30 PM
Son Yorum: play-54
  Arkadaşlar Yardiminizi Bekliyorum durgunay 17 1,685 05-05-2008, Saat: 12:28 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 10:07 PM