:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
biraz hüzün biraz yüzün geldi ellerimee....
kimsesiz16
Hayatına girdiğimden bu yana ben gülümsüyordum..hayata karşı acıları kendi kendime onarıyordum.oysa yaşayacak ve salıncaklarda sallanacaktık..özgürlük açacaktık birbirimizin gözlerinde..yağmurlar yağınca biz dışarı çıkıp ıslanacaktık o sonbahar yağmurunun altında..şimdi sn geldin esir yürekli'mm. sesini duymadığım her an özlemekteyim seni.yalnızlığımı paylaşan iyilik perisi..bu yaşıma kadar ödedim vergisini acıların oysa şimdi sen varsn gözlerin var ben senden ayılmam diyen o ellerimi sımsıkı tutman var...karşılık beklemeden işledik o aşk toprağımızı bak bugüne kadar geldik işte ... yaşlandığımızda bile o buruşmuş ellerini tuttuğumda aklıma kaçamak bakışlarımız ve birbirimizi daha çok görelim özlemimizi hasretimizi dindirelim diye okul kaçamakları gelsın ıstıyorm esir yürekli'm ... sen en büyülü şarkıların en tatlı nağmesi...sen yağmur yüklü bulutsun hüzünlerime,söylediğin her söz saklımda ... sana gelmek için hiç yorulmadan kostum bunca yıl peşinden sen kaçıordun yeni geldiğin şehirden bıraktıklarını düşünmekten benımse zamanım yoktu daha beklemeye ... sen gelmiştin işte karşımdaydın...gözlerim benden bağımsızlık istiyor ağlarken,sen bana sarılınca güzel saçlarını koklayınca onlar daha bir aşkla özgürlük istiyorlar,bak yine özgürler işte.niye! diye sorma işte beni sarışlaın geldi aklıma işte yine... bu aşkın başkahramanı beni sensiz yaınlara bırakma tamam mı seni senle yaşamak içindir tüm çırpınışlarım unutma bunu . önümüzde ise bi ömür var senınle gececek seni seviyorum esi yüreklimmmm
Ara
ufuk_can
yüreğine sağlık.....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Adı Hüzün.. Orhan-38 0 409 09-11-2012, Saat: 05:29 PM
Son Yorum: Orhan-38
  Bayram GeLdi , Sen Yoksun ! Hasretiim 2 500 11-13-2010, Saat: 02:07 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Hüzün Kokuyor Odam !! ÇiLeK 8 788 06-16-2009, Saat: 05:50 PM
Son Yorum: ÇiLeK
  Kötü bi yazı ama içimden geldi...:D ßloodly_Darq 5 875 10-30-2008, Saat: 03:27 AM
Son Yorum: ßloodly_Darq
  Gecen Hüzün kokuyor ÇiLeK 22 1,865 10-09-2008, Saat: 06:49 AM
Son Yorum: нüzüηçiçÑ”ği

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-18-2024, 04:57 AM