:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kötü bi yazı ama içimden geldi...:D
ßloodly_Darq
Seni sevdim ben...
senden hiçbirşey beklemeden...Çünkü seni sevmek yetiyordu bana...Yaşama sevincimdin sen benim..Seni her gördüğümde neden yaşadığımı anlıyordum ..Neden seni sevdiğimi..Bakışlarında bir tatlılık bir sevimlilik vardı..Sevdim ben bakışlarını ölümüne sevdim..Oturman kalkman konuşman içimi ısıttı hep evet dedim evet o ..hayatımın anlamı o dedim..

Seni sevdim ben ölümüne sevdim..Seni biraz daha fazla görmek sesini duymak için hiçbir kızın yapmayacağı soytarılıklar yaptım...Bunların karşılığında sadece o sımsıcak bakışlarınla yetindim...

Seni sevdim ben kimsenin seni sevmeyeceği kadar çok sevdim..Kalbimin limitlerini zorladım ...Her hüceremle.. Herşeyimle seni sevdim ben..Birşeye üzüldüğümde aklıma seni getirdim.Mutlu olmam için yetipde artıyordun çünkü..Varlığın herzaman mutlu ediyordu beni.

Seni sevmekten asla vazgeçmedim.Vazgeçiyeceğimde.....Hayatımın anlamı yani SEN artık burda olmasanda..Ben seni hep sevdim.Hiçbir zaman haberin olmasada.Ve artık biliyorsun...Ama artık çok geç değilmi...Biz olmak için çok geç...Üzgünüm aşkım çok üzgünüm...Sen yoksun artık ama aşkın hep varolacak ...

Seni Sevdim..Seviyorum...Ve sevicem !!!!
Ara
çilekli cuklat
kotu Tongue ama guzelll (:
Ara
ßloodly_Darq
zuleley xD
Ara
duyqushh
süper süper süper Big GrinBig Grin
Ara
piko
ırenc dıyecem olmayacak saka saka bunu yazamayanlarda var mısal benBig GrinBig Grin
Ara
ßloodly_Darq
=D yha utandım .=)
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yazılmayan yazı Xesar 4 514 11-05-2015, Saat: 01:09 PM
Son Yorum: Xesar
  Bayram GeLdi , Sen Yoksun ! Hasretiim 2 503 11-13-2010, Saat: 02:07 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Yazı Tarihim, Anlattıklarımı Gerçekten Yaşıyor muyum? icimdekises 2 632 10-04-2010, Saat: 07:54 AM
Son Yorum: icimdekises
  biraz hüzün biraz yüzün geldi ellerimee.... kimsesiz16 1 764 06-04-2009, Saat: 06:56 PM
Son Yorum: ufuk_can
  En Kötü Kaderim.. !!! sı@marı@k cansuu 3 499 05-28-2009, Saat: 10:10 PM
Son Yorum: sı@marı@k cansuu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-26-2024, 12:22 AM