:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aldatır mııııı ????
blacqrock
chatlaq mamaqlı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sağolunnnnn benim yerimde olsanız napardınız bunu sorum

gsel soru =) yha doğru söylemek gerekirse aslında bende pek güvenemezdim ne biliyim istesemde güvenemezdim ama yinede ona bunu sezdirmezdim die düşünüyorum
Ara
sıla
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bncede herkes bi deildir...! sıLa abLamm hakLsın sonuna kadar destek veriyoum sana Big Grin

teşekkür ederim canım mucks senin desteğin de olmasa napardım Big GrinBig Grin
Ara
PCKoPaT
AldatırBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
sıla
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:AldatırBig GrinBig Grin

:yikildim::yikildim:
Ara
PCKoPaT
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim:

Mcx Big GrinBig Grin
Âh be.
Ara
sıla
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Mcx Big GrinBig Grin

sana da mucks :$
Ara
GhosT_
Bende De Aynı Sorun VArdı Sen Ona KARsı Guzel ŞEyler Hissediyosan GUVENMEK'ten Başka bi CAren Yok Smile Zamanla Anlarsın Ne oldunu Kim ne DEsede Boş Smile belki gerçekten SEviyodur...! Kimse Bilemez Ben Pişman Olmustum İnş SEn OlmazSın KArdeşim Smile
Ara
kı@ymı@k=)
aldatırBig Grin bunu duymak istiyosun bencee.. böyle korkuların varsaa yan komşunun oğluyla sevgili ol Smile
Ara
blue_belial
Sen bole sormaya devam et. cok surmez bosar senı vallahı Big Grin
sende hak edersın yani. cocugun aklında yoksada tesvık edıyosun Big Grin
ama bu sehırdeyse, kesın aldatır Big Grin otur agla sen Big Grin
Ara
£mr£
chatlaq mamaqlı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benim cıktım cocuk ist ama ben ank hergün arıo ama herkez dio aldatıodur bunu hergün soruyorum beni aldatıyomusun die ama yemin edio sana bunu yapmam die ama bikere aldatıldım için güvenemiyorum napmalıyım:??:??:??:??
yha.Gercekten zor bi durum ama GeRcekten seviYOsan GÜvenmekden Başka çAren yok.. COcuGa soruyormussun.Beni aLdatıyomusun die? Sence aLdatan bi insan Evet aLdatıyorum Dermi ? bunuDa göz önünDe bulunDurmaK Lazım..SAna DİKKatLi oLmanı Tavsie ediyorm Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Erkekler,kadinlar Neden Aldatir ??? cagkan_666 15 1,569 11-13-2006, Saat: 08:52 PM
Son Yorum: Dr.Love

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 01:33 PM