:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sa? ektiren vekillere ’?ikita muz’ benzetmesi / 6 ekim
tatlı_cadı
Sa? ektiren vekillere ’?ikita muz’ benzetmesi

?ehriban O?HAN/ANKARA

2261059.jpgMeclis kulislerinde ismi sa? ektirecekler aras?nda ge?en CHP Yalova Milletvekili Muharrem ?nce, sa? ektirme konusunda Meclis kulisinde espri yapt???n? s?yledi.

43 ya??nda oldu?unu ve fiziksel g?r?n?mde sa? d?k?lmesi ve g?bek gibi de?i?iklikler g?r?lebilece?ini belirten ?nce, neden sa? ektirmeyece?ini de esprili ?sl?buyla ??yle a??klad?:

"Ben ?ikita muz ya da hormonlu ?ilek gibi olmak istemiyorum. ?yle bir derdim de yok. ?ikita muzun g?r?n??? d?zg?nd?r, ama tad? iyi de?ildir. Kimsenin can? ?ikita muz istemez. Ben Anamur muzu gibi olmak istiyorum. Ayr?ca k?y ?ocu?uyum, hormonlu ?ilekle yerli ?ilek aras?ndaki tat fark?n? bilirim. B?yle yak???kl? oldu?uma inan?yorum. Sa? ektirmeyi d???nm?yorum."

Bug?ne kadar bir?ok ?nemli faaliyette bulundu?unu, ancak bu kadar konu?ulmad???n? ifade eden ?nce, "Onlarca ki?i arad?. G?renler direkt sa?lar?ma bak?yor, herkese laf anlatmaya ?al???yorum" dedi.

TBMM kulisinde konu?ulanlara g?re ad? sa? ektirecekler aras?nda ge?en CHP K?r?ehir Milletvekili H?seyin Bay?nd?r da sa? ektirme gibi bir niyeti olmad???n? s?yledi.

Ad? sa? ektirecekler aras?nda ge?en CHP K?r?ehir Milletvekili H?seyin Bay?nd?r d?n H?rriyet’i arayarak haberde ad?n?n bulunmas?ndan ?z?nt? duydu?unu, sa? ektirme gibi bir niyeti olmad???n? s?yledi. Ge?en y?l o?lunu kaybeden Bay?nd?r, "Ya?ad?klar?m? herkes biliyor. Benim b?yle ?eylerle u?ra?acak vaktim yok. Ad?m?n sehven yaz?ld???n? d???n?yorum" dedi.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ?znik g?l?nden de pirana ??kt? /6 ekim tatlı_cadı 1 486 10-06-2006, Saat: 04:30 PM
Son Yorum: riukeen
  ?ki ?niversiteye 3 yeni fak?lte / 6 ekim tatlı_cadı 8 532 10-06-2006, Saat: 03:45 PM
Son Yorum: tuti
  K?pe?e tecav?ze 305 YTL ceza / 6 ekim tatlı_cadı 11 1,032 10-06-2006, Saat: 03:23 PM
Son Yorum: tuti
  ?niversitelilere ‘Sa??n?z neden uzun?’ daya?? / 6 ekim tatlı_cadı 2 573 10-06-2006, Saat: 03:06 PM
Son Yorum: w00w
  AKP’li ba?kana 10 y?l hapis / 6 ekim tatlı_cadı 2 624 10-06-2006, Saat: 02:51 PM
Son Yorum: w00w

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-20-2024, 04:33 PM