:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
K?pe?e tecav?ze 305 YTL ceza / 6 ekim
tatlı_cadı
K?pe?e tecav?ze 305 YTL ceza

A.A

Adana'da, bir gence, k?pe?e tecav?z etti?i iddias?yla Hayvanlar? Koruma Kanunu kapsam?nda verilen 305 YTL tutar?ndaki para cezas?n?n valilik taraf?ndan onayland??? bildirildi.

?l ?evre ve Orman M?d?r? Nebi Erol Metin, yapt??? a??klamada, Adana'n?n Merkez il?esi Y?re?ir'e ba?l? ?ncirlik beldesi yak?nlar?ndaki bir tesisin b?fesinde ?al??anlar taraf?ndan k?pe?e tecav?z etti?i s?rada yakalanan M.H. (25) adl? gence, Hayvanlar? Koruma Kanunu gere?i “Hayvanlarla Cinsel ?li?kide” bulunmak su?undan verilen 305 YTL tutar?ndaki para cezas?n?n valilik taraf?ndan onayland???n? s?yledi.
Onay?n ard?ndan cezay? iadeli taahh?tl? olarak adresine yollayacaklar?n? belirten Metin, “Bir ay i?inde ceza yat?r?lmazsa durumu ilgili vergi dairesine bildirece?iz. Vergi dairesine de yat?r?lmazsa ceza icra yoluyla tahsil edilecek” dedi.
?ncirlik beldesi yak?nlar?ndaki bir tesisin b?fesinde ?al??anlar taraf?ndan, k?pe?e tecav?z ederken yakalanan M.H. hakk?nda Jandarma taraf?ndan tutanak tutulmu?tu. ?anl?urfa'dan Adana'ya ?al??maya geldi?i ??renilen M.H'ye ?evre ve Orman il M?d?rl??? taraf?ndan da Hayvanlar? Koruma Kanunu'u gere?i “Hayvanlarla Cinsel ?li?kide” bulunmak su?undan 305 YTL para cezas? verilmi?ti. Ceza onay i?in Adana Valili?ine g?nderilmi?ti.
Ara
w00w
Tööbe tööbe... Big Grin Tecavüz' e ömür boyu hapis verilmeli. insana yada köpeğe ne farkeder Big Grin

Paylaşım İçin Teşekkürler...
Ara
Firari Fırtına
Bu tür paylaşımları hoş karşılamıyorum .... Bu tür haberler gazatede hep var , ilgileler orda okuyabilirler....Burası yeri değildir diyorum .....Sad

Tatlı cadım özür dilerim ama fikrim bu ...Sad
tatlı_cadı
sende herşeye karşısın be fırtına iyiki forum senin deil valla yanardık hiçbişeyi beğenmiyon..hem bu sadece bi haber böyle bi dünyada yaşıyoruz tabi herşey olacak..
Ara
tuti
Yuh yaaa...305 Ytl paramı yaaa...
Bunları insan yerine bile koymamak lazım...
Ama malesefki bizim türümüzden bu yaratıklar...
Ara
tuti
FırTına GöNüL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu tür paylaşımları hoş karşılamıyorum .... Bu tür haberler gazatede hep var , ilgileler orda okuyabilirler....Burası yeri değildir diyorum .....Sad

Abi kesinlikle katılmıyorum...

O zaman paylaşımda bulunmanın bir anlamı yok hiçbir konuda...
Şiirse bir sürü şiir siteleri var...
Resimse bir sürü resim siteleri var...
............................................
Bu örnekleri kişisel olmayan bölümler hariç bütün bölümler için genelleyebiliriz...

Forumların amacı bir şeyler paylaşmaktır...
Ve haber de çok gerekli paylaşımların başında gelir...
(Uçankuşla ilgili haberlere karşı olmayıp o bölümü desteklemen ve böyle gerçek haberleri eleştirmen garibime gitti doğrusu...Confusedmiley13: )
Bunlar acı da olsa hayatın gerçekleri...
Ve bu gerçekleri öğrenmenin (bu forum ortamında da) hakkımız olduğunu düşünüyorum.

Saygılar...(sevgiyle birlikte)...

Ve ne mutlu bizeki böyle tatlı ve paylaşımcı bir üyemiz var...
Paylaşımların için teşekkürler tatlı cadı...Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32:
Ara
tatlı_cadı
te?ekk?rler tuticim..Confusedmiley31: Confusedmiley9:
Ara
tuti
tatl?_cad? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:te?ekk?rler tuticim..Confusedmiley31: Confusedmiley9:

Te?ekk?r bizden...Cad?c?m...Confusedmiley17:

F?rt?na abi i?te eserken arada f?rt?naya d?n???veriyor...:yikildim:
(Abicim ?p?ld?n bu arada...Confusedmiley27: )
Ara
YARGIÇ
ben 305 ytl ceza yerine daha farklı cezalar isterim aslında........
Ara
RomantiK_Genç
többe töbee yoltulmamış köpekden ne istemiş Big Grin

evLendirmek lazım Namus Meselesi Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İstenmeyen SMS'lere ceza! Av.bey 0 326 03-23-2012, Saat: 02:47 AM
Son Yorum: Av.bey
  Konut kredisi cambazlarına ceza geliyor MaSaL 1 423 06-01-2011, Saat: 05:37 PM
Son Yorum: YasSmin
  Rekabeti engelleyen otomobil firmalarına ceza yağd MaSaL 0 389 04-25-2011, Saat: 10:19 PM
Son Yorum: MaSaL
  Yepyeni Ceza şarkısı "Açık Ara Bul Kon"a çekildi! chatlaq 0 406 07-21-2009, Saat: 12:37 PM
Son Yorum: chatlaq
  Botoksun zararını anlatmayan doktora ceza ÐŽeşaren 0 325 01-22-2009, Saat: 10:11 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 02:57 AM