:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?ki ?niversiteye 3 yeni fak?lte / 6 ekim
tatlı_cadı
?ki ?niversiteye 3 yeni fak?lte

A.A

2263544.jpgCumhuriyet ve ?zmir Ekonomi ?niversitelerinde ?? yeni fak?lte ve y?ksekokul kurulacak.

Konuya ili?kin Bakanlar Kurulu kararlar? Resmi Gazete'nin bug?nk? say?s?nda yay?nland?..

Buna g?re, Cumhuriyet ?niversitesi'ne ba?l? olarak ?leti?im Fak?ltesi ve Yabanc? Diller Y?ksekokulu ile ?zmir Ekonomi ?niversitesi'ne ba?l? olarak Tar?msal Teknoloji ve G?da Bilimleri Fak?ltesi kurulacak.
Ara
w00w
Hayırlı olsun Smile
Ara
tuti
Üniversite ve yeni fakülte açmak pek bir işe yaramıyor...
İçini gerçekten kaliteli hocalarla, alet edavatla doldurmadıktan sonra...
Şu anda liseler bile çoğu üniversiteden iyi durumda malesef...
Deney bile yapılamayan üniversiteler var yav...
Cam malzemeden tutunda, kimyasallara,terazilere....varana kadar hiçbirşeyi tam olmayan üniversiteler...
İçlerini dolduramadıktan sonra taş binaları dikip adına üniversite deseler ne olacak...
Eğitim seviyeleri çok düşük...
Diğer gelişmiş ülkelerle kıyaslama bile yapılamayacak kadar düşük...
(Belli başlı üniversiteler hariçWink...
Ne kadar üzücü bir durum bu yav...
Ara
w00w
Katılıyorum sana. Ama adamlar farklı branşlar için fakülte açıolar işte o da güzel Smile
Ara
YARGIÇ
tuti bu geniş açıklamalarından dolayı teşekkür ederim.zaten bu tarz ünv.lerden mezun olan arkadaşlarımız mezuniyet sonrasında bunun sıkıntısını fazlasıyla yaşıyorlar.....
Ara
tuti
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Katılıyorum sana. Ama adamlar farklı branşlar için fakülte açıolar işte o da güzel Smile

De sana şu kadarını söyleyim...
İsim vermeyim ama bizim üniversitede dişçi koltuğu yokken dişçilik fakültesi açmışlardı...:confused:
Ara
tuti
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tuti bu geni? a??klamalar?ndan dolay? te?ekk?r ederim.zaten bu tarz ?nv.lerden mezun olan arkada?lar?m?z mezuniyet sonras?nda bunun s?k?nt?s?n? fazlas?yla ya??yorlar.....

Eyvallah karde?im...
Aynen dedi?in gibi...:o
Ara
w00w
tuti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:De sana ?u kadar?n? s?yleyim...
?sim vermeyim ama bizim ?niversitede di??i koltu?u yokken di??ilik fak?ltesi a?m??lard?...:confused:

a?a o konuda hakl?s?n tabiki. bende hakl?s?n demi?tim. ama sonu?ta bu 2 ?niversite ?zel. koltuk yada laboratuar derdi olmaz. ve tabiiki ?nce ??renciye hitaben davran?lmal? sonra gerekirse okul geni?letilmeli...
Ara
tuti
Yok ben sana haklı haksız meselesinden değil sadece bu olayı dile getirmek için söylemiştim...
Ama dediğin gibi bu üniv.ler özel...
Bu konuda da sen haklısın...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Berdimuhammedov Türkmenistan'ın yeni lideri Pessimist 1 435 04-11-2022, Saat: 11:53 PM
Son Yorum: wildfang
  ABD, İran için yeni 11 Eylül hazırlığında! Pessimist 1 386 04-10-2022, Saat: 05:18 PM
  Marmaray kazıları dünya tarihine yeni sayfalar açıyor Pessimist 1 1,764 04-07-2022, Saat: 07:57 PM
  İşte Yeni Vekillerin Meslekleri Hasretiim 1 436 06-14-2011, Saat: 11:27 AM
Son Yorum: YasSmin
  İşte İstanbul'un yeni otobüslerinin rengi MaSaL 0 426 04-25-2011, Saat: 10:31 PM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 05:03 PM