:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A.S.B. ( Gerçekden Yazık )
riukeen
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kim sövdü ?

Ne dedi?

tartışıyoruz şurda,,saçmalama

Sövmeyi küfür olarak algılama Mertcim.. Bazen sövmek şu tartışma bile sayılabilir benim için buda benim değerimdir sonuçta..

Ben size saygı duyuyorum..
Ara
ѕqρα кJмя
tartışma sövmeyse senin için,

hiç girme bu konuya moruk

kendi bahsettiğin değerlerinle hareket et,sana karışan da yok

özgürsün Wink
Ara
riukeen
K€$K!NßI¢@K Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Cok haklisiniz,

Herkesin degerli bir degildir olamazda zaten..

Ama bazi degerler tektir herkes icinde ayni esittedir ve sozkonusu olan konuda tek degerdir bunu kabullenmek yada kabullenmemek aksini idda etmez..

Bazi seyler kendimize hos gelmiyor diye o gercegi degistiremeyiz...!

SmileSmileSmile

Hayır senin tek değerin benim tek değerim olmayabilir bunu anlamalıyız ve öyle hareket etmeliyiz..

Şu açıdan bakarsanda dünyadaki her insan için tek bir kesin yargı ve herkes ona yönelmeli diye birşeyde söz konusu değil
Ara
riukeen
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tartışma sövmeyse senin için,

hiç girme bu konuya moruk

kendi bahsettiğin değerlerinle hareket et,sana karışan da yok

özgürsün Wink

Sağol Mert..

Özgürüz tabiki de.. bende bunu anlatmaya çalışıyorum.
Ara
riukeen
Herşeyden önce şu kısaltmalardan hoşnut olmayabilirsiniz eğer ki değer veriyorsanız böyle şeylere sizin konunuzda özel olarak yazıcağımızdan şüpheniz olmasın..

Aksi taktirde ben öyle yazıpta karşıdaki anlıyorsa problem yoktur.

Saygı sonsuz..
Ara
*Asİ-yÜrEk*
K€$K!NßI¢@K Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Cok haklisiniz,

Herkesin degerli bir degildir olamazda zaten..

Ama bazi degerler tektir herkes icinde ayni esittedir ve sozkonusu olan konuda tek degerdir bunu kabullenmek yada kabullenmemek aksini idda etmez..

Bazi seyler kendimize hos gelmiyor diye o gercegi degistiremeyiz...!

SmileSmileSmile

Yüreğinize sağlık...
Ara
riukeen
Bu durumda başkalarının değerleriyle değil kendi değerlerinizle mutlu olmayı bilmeliyiz..

Bir dünya içinde 7 milyar dünya.. ne güzel farklı farklı insanlar
Ara
K€$K!NßI¢@K
Alıntı:Neden insanlar başkalasının değerleri ile kendi değerleri uyuşmazken ona sövmek yerine saygı duymayı seçmiyor
O ki kainatin tek sahibi..

En buyuk saygi O'na duyulmasi gerekirken gereken saygi duyulmuyorsa, ozgurlukten kendi degerlerimizden soz ediliyorsa O yuce Mevla'ya duyulmayan saygi insanlara nasil duyulur ki..¿?...

Ara
riukeen
K€$K!NßI¢@K Adlı Kullanıcıdan Alıntı:O ki kainatin tek sahibi..

En buyuk saygi O'na duyulmasi gerekirken gereken saygi duyulmuyorsa, ozgurlukten kendi degerlerimizden soz ediliyorsa O yuce Mevla'ya duyulmayan saygi insanlara nasil duyulur ki..¿?...

Belkide bu duyulan saygıyı dışarı yansıtmak yanlış gelebilir birine..

İçini nasıl bilebilirsin ki ?

Saygım varsada içimdedir..

Ispatlama zorunluluğu yok ki ben sırf yazılış için ona saygısızlık ettiğimi hiçte sanmıyorum siz sanıyorsanız sanmakla yetinebilirsiniz saygı duyuyorum Smile
Ara
*Asİ-yÜrEk*
K€$K!NßI¢@K Adlı Kullanıcıdan Alıntı:O ki kainatin tek sahibi..

Çok haklısınız bizi yaratan bizlere bunca güzelliği veren Rabbimiz Teşekkürler Keskinbıçak

Mustafa İnsanları diğer varlıklardan daha üstün yaratan Allah Celle Celale Hu nun ismi neden kısaltılabilir hangi mantığa sığarki Mustafa iyi düşün lütfen senden ricam biraz daha iyi düşün.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 06:27 AM