:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: A.S.B. ( Gerçekden Yazık )
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7
A.S.B. ( Gerçekden Yazık )

Bir güzel kısaltma aslında , Allah Sahibine Bağışlasın .

O kadar güzel bir cümleki , yani anlamıyla kendisiyle gerçekden çok ama çok değerli . Düşünsenize güzel bir dilek , temenni ve istek . İnsanda öyledir , güzeldir , anlamlıdır ve isteklidir . Her insanın elbette bir sahibi vardır . İlk sahip Cenab ı Hakkın kendisidir . Sonrasında Ailemiz ve dostlarımız ve sevdiklerimiz ve sevmediklerimiz . Sonuçda aynı çatının altında varolmuyormuyuz .

Allah Sahibine Bağışlasın ...

Gelde şimdi sinir olma . Gelde şimdi dellenme , gelde şimdi psikopata bağlanma . Be güzel kardeşim , be akıllı kardeşlerim bu asb nedir ? Allah aşkına bunu kim çıkardı ? Kim uydurdu ? Ve sizler neden buna itaat ettiniz de bu asb harflerini kullanmaya başladınız ? Çokmu hoşunuza gitti , çokmu güzel ? Elbette değil .... Hoşda değil , güzelde değil .

Bu güzel cümleyi lütfen adam akıllı kullanınız . Allah Sahibine Bağışlasın yazmak o kadarda zor değil . Bu kadar eringen olmayınız . İlk şunu düşünün lütfen içinde Allah ın adının olduğu cümleyi kısaltıyorsunuz . Buna ne hakkınız var . Hadi bazı saçmalıkları anladık . Mesela slm (selam) nsl (nasılsın) gibi gibi ... Ya , s.a. ( Selamün Aleyküm ) gerçekden yazık . Allah ın selamını bile kısaltır olduk .

Sizlerden ricam , Allah Sahibine Bağışlasın .... gibi değerlerimize sahip çıkalım . Türkçemize sahip çıkalım . Birilerine özenip yoldan çıkmayalım . Yüreğinde sevgi olan her kişi anlar beni . Daha ben ne diyeyim ki ?

Cümlenize sesleniyorum burdan sizleri Allah Sahibinize Bağışlasın ...

Amin .

Sevg ...

Yazan : Firari Fırtına
hmm..haklısın aslında..
çok güzel bi konuya değinmişsin sağol
Ahhh ahhh ......

İnşallah herkes anlayacak ....

fındık-s

ÇOK HAKLISIN BİRİLERİNİN BUNU DİLE GETİRMESİ LAZIMDI ELİNE YÜREÄžİNE SAÄžLIK
Sağolasın Abim gerçekten çok güzel bir konuya değinmişsin...

Sağol Firari FırTına önemli payLaşın için Smile
Sesimizin gittiği en uç noktaya kadar yüreğimizle varolacağız .

Dileyen anlar , dileyen anlamaz . Biz bize düşeni yapalım ...

Sevg ...

fındık-s

BUNU DA EKLEMEK İSTEDİM A.E.O :p

Allah'a Emanet Ol.....
Güzel örnek ..........
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7