:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A.S.B. ( Gerçekden Yazık )
Firari Fırtına
A.S.B. ( Gerçekden Yazık )

Bir güzel kısaltma aslında , Allah Sahibine Bağışlasın .

O kadar güzel bir cümleki , yani anlamıyla kendisiyle gerçekden çok ama çok değerli . Düşünsenize güzel bir dilek , temenni ve istek . İnsanda öyledir , güzeldir , anlamlıdır ve isteklidir . Her insanın elbette bir sahibi vardır . İlk sahip Cenab ı Hakkın kendisidir . Sonrasında Ailemiz ve dostlarımız ve sevdiklerimiz ve sevmediklerimiz . Sonuçda aynı çatının altında varolmuyormuyuz .

Allah Sahibine Bağışlasın ...

Gelde şimdi sinir olma . Gelde şimdi dellenme , gelde şimdi psikopata bağlanma . Be güzel kardeşim , be akıllı kardeşlerim bu asb nedir ? Allah aşkına bunu kim çıkardı ? Kim uydurdu ? Ve sizler neden buna itaat ettiniz de bu asb harflerini kullanmaya başladınız ? Çokmu hoşunuza gitti , çokmu güzel ? Elbette değil .... Hoşda değil , güzelde değil .

Bu güzel cümleyi lütfen adam akıllı kullanınız . Allah Sahibine Bağışlasın yazmak o kadarda zor değil . Bu kadar eringen olmayınız . İlk şunu düşünün lütfen içinde Allah ın adının olduğu cümleyi kısaltıyorsunuz . Buna ne hakkınız var . Hadi bazı saçmalıkları anladık . Mesela slm (selam) nsl (nasılsın) gibi gibi ... Ya , s.a. ( Selamün Aleyküm ) gerçekden yazık . Allah ın selamını bile kısaltır olduk .

Sizlerden ricam , Allah Sahibine Bağışlasın .... gibi değerlerimize sahip çıkalım . Türkçemize sahip çıkalım . Birilerine özenip yoldan çıkmayalım . Yüreğinde sevgi olan her kişi anlar beni . Daha ben ne diyeyim ki ?

Cümlenize sesleniyorum burdan sizleri Allah Sahibinize Bağışlasın ...

Amin .

Sevg ...

Yazan : Firari Fırtına
Ara
nry8
hmm..haklısın aslında..
Ara
kı@ymı@k=)
çok güzel bi konuya değinmişsin sağol
Ara
Firari Fırtına
Ahhh ahhh ......

İnşallah herkes anlayacak ....
Ara
fındık-s
ÇOK HAKLISIN BİRİLERİNİN BUNU DİLE GETİRMESİ LAZIMDI ELİNE YÜREÄžİNE SAÄžLIK
Yorgun Yürek
Sağolasın Abim gerçekten çok güzel bir konuya değinmişsin...

Ara
speedy_girl
Sağol Firari FırTına önemli payLaşın için Smile
Ara
Firari Fırtına
Sesimizin gittiği en uç noktaya kadar yüreğimizle varolacağız .

Dileyen anlar , dileyen anlamaz . Biz bize düşeni yapalım ...

Sevg ...
Ara
fındık-s
BUNU DA EKLEMEK İSTEDİM A.E.O :p

Allah'a Emanet Ol.....
Firari Fırtına
Güzel örnek ..........
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-25-2024, 12:21 PM