:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Önce Sen Gel Sevdiğim...Sonra Ölüm Gelsin...
Ebu-CeNDeL
Uzaklardan bir ses olmanı isterdim, bir selam, bir nefes... "Üşüme" diye seslenmeni isterdim... Bir el olmanı isterdim, bir kol... "Özledim" deyip sarılmanı... En karanlık yerinde düşlerimin çıkıp gelmeni isterdim. Kınalı bir bahar gibi, umut ışığı olmanı isterdim hayatıma... Gelseydin ve yaslasaydım başımı omuzuna, ağlasaydım doya doya ... Geçerdi üşümesi yüreğimin, geçerdi üşümesi içimin, kirpiklerimde yağmurlar dumanlanmazdı biliyorum...

Seninle suları yeşil bir ırmağın kıyısında buluşmak, saçlarının kokusundan öpmek, içime çekmek ve serin soluğundan içmek, sana sarılmak, kucaklamak, uçmak isterdim…

Ama nafile, aramızdaki bütün yollar kapalı... Bütün dallar kesik... Yokluğun buz gibi soğuk... Üşüyorum... Yüreğim de donmuş sanki. Gözlerimde...
Ateşler içinde bedenim... Öyle bir üşüme ki, hiç bir şey ısıtmıyor artık. Bütün uzuvlarım uyuşmuş. Ezip geçiyor ruhumu acılar...

Yoksun işte, kalbimin kuyusu en hazin sesle inliyor şimdi. Kirpikleri kırılan bir zamanın teninde, ağrılı şiirler topluyorum gecelere şimdi...
Bilirim, sevmek ve özlemek bir ateşe dokunmaktır; yakmaktır yüreğini yangınlarda. Ama ben üşüyorum. Yokluğun buz gibi soğuk.
Yakacak bir şeyimde yok…
Ağlıyorum, buza dönüşüyor gözyaşlarım… Ağlıyorum, akıp gidiyor gözyaşlarım çağlayanlara… Bakakalıyorum ardından çaresiz…

Ah! bir el olsan dokunsan alnıma, okşasan saçlarımı bir anne şefkatiyle.. Geçerdi ağrısı başımın, geçerdi biliyorum...
Bir gül olsaydın bahçemde, koklasaydım nefes nefes, çekseydim içime derin derin...
Bir göz olup baksaydın gözlerime, çekip alsaydın içindeki hüznü...
Ah! bir bilsen nasıl sevinirdi yüreğim, nasıl sevinirdi dudağımdaki gelincik, kapımdaki akasya...

Susuyorum artık derin derin... Ve sessizce soluyorum bir hazan yaprağı gibi... Oysa ne kadar çok hasretim konuşmaya, anlatmaya anlaşılmaya...
Oysa ne çok istiyorum, tüm bedenimden söküp almanı yalnızlığımı, hicranımı bir tılsımla...
Yüreğim kanrevan, dikenler acımasız, ayaklarım kırık koşamıyorum artık doruklara, menzil uzak...

Gel. Yüreğim ol seher gülüm, her ölümümde bana yeniden hayat ver. Elim ol, ayağım ol, canım ol... Gecem - gündüzüm ol...
Ağlayan gözlerim ol her damlada yeniden doğur beni, yeniden doğur umudumu. Her öldüğümde yeniden yarat ki, seni ne kadar
özlediğimi anlatayım yeryüzündeki bütün canlı cansız varlıklara, ne kadar çok sevdiğimi ...

Önce sen gel sevdiğim.. solmadan resimler, şiirler sislenmeden... İslenmeden geceler ... Sonra ölüm gelsin...
Ara
TutkuM
hımm.emeğine sağlık arkadaşım özlediklerin hep yakın olur inşallah Smile
Ara
asi_ve_mai
abicim gönlünün güzellikleri yansımış paylaşımına...
çok güzeldi... yüreğine sağlık...
Ara
beautiful_matrax
emegıne saglık guzeldi
Yorgun Yürek
nysa2xs0.jpg

"Güneşin ufka değdiği yer
Oraya git ama yine gel
Döneceksin diye söz ver!
Böylesi hepsinden güzel,,
Git özlet kendini yine gel..."

Öyle ulaşılmaz ki uzaklığın!Bir hevesle yola çıkıp koşar adımlarla devam edince vuslata doğru,elini uzatsan tutabilicekmişsin gibi gelse de...

Kocaman okyanusların bitmek bilmeyen sınırsızlığı kadar uzun sana çıkan tüm yollar...

Durmalı öyleyse! Beklemeli! Umutla,hevesle beklemeli ....
Gittiğin yer uzak..Uzaklığın ulaşılmaz..

Ve işte o ulaşılmazlığın...Vazgeçilmez!!
Dursam öyleyse..Beklesem..

Umutla hevesle beklesem...Döner misin!
Bir söz çıksa dudaklarından...

özlesem..özlesem..Daha çok daha da çok özlesem..
Gelir misin...

"Dinle uzaktan.çalan şarkı hicazdan,,
Yaktık seninle biz bir yangını yeni baştan!
Dinle uzaktan,küllerin arasından,
Madem herşey biter,yine başlar yeni baştan.."

Geldiğinde yine sen mi olursun yanımdaki....

Uzaktan gelenler,hani çok uzun zaman görmeyipte yanında olanlar hep bir parça değişmiş gelir ya bekleyene!

Burnumda tütmene neden olan bu özlem değiştirmiş midir bendeki seni!

Yine yeniden tutuşmaya başlayan bir alev harlar mı aniden...

İçin için yanıp dumanları tüterek,küllerinin arasında soğumak değil midir kader..
Yeniden başlasada bir avuç sudur bitimleri..
Bir söz çıksa dudaklarından..

Tutuşsam..Yansam..Sonra tekrar soğusam..
Yine başlar mısın yeni baştan...

"Bana ne olur ellerini ver,
Gideceksin ama yine gel...
Döneceksin diye söz ver..."

Verdiğin sözler çınlarken kulaklarımda,
Bir zamanlar hayatımın gerçekleri ilan ettiğim herşey 'aslında hepimiz birer yalandık' diye konuşurlarken büyük harflerle zihnimde...

Korkuyorum!
İçimdeki bu derin korku geçene kadar,benliğimi saran tüm bu karabasanlardan kurtulana kadar,tutar mısın ellerimden..

Ellerini verir misin sanki hala benimlermiş gibi!

Aldansam...İnansam..Sonra korksam ama çok korksam..
Gideceksen bile yine gelir misin...

SmileSmileSmile
Ara
beautiful_matrax
yorgun yurek senınde emegıne saglık
Ebu-CeNDeL
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hımm.emeğine sağlık arkadaşım özlediklerin hep yakın olur inşallah Smile

Gözlerine dert düşmesin arkadaşım...Özlediklerimiz hep yakınımızda olur inşaAllah..Teşekkürler...
Ara
Ebu-CeNDeL
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abicim gönlünün güzellikleri yansımış paylaşımına...
çok güzeldi... yüreğine sağlık...

Gözlerin dert görmesin güzel kardeşim,dilerim ki her yürek sadece güzellikleri yaşasın...Teşekkürler..
Ara
Ebu-CeNDeL
beautiful_matrax Adlı Kullanıcıdan Alıntı:emegıne saglık guzeldi

Gözlerinize sağlık,teşekkür ederim..Güzelliklerin her daim sizinle olması temennilerimle..
Ara
Ebu-CeNDeL
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

"Güneşin ufka değdiği yer
Oraya git ama yine gel
Döneceksin diye söz ver!
Böylesi hepsinden güzel,,
Git özlet kendini yine gel..."

Öyle ulaşılmaz ki uzaklığın!Bir hevesle yola çıkıp koşar adımlarla devam edince vuslata doğru,elini uzatsan tutabilicekmişsin gibi gelse de...

Kocaman okyanusların bitmek bilmeyen sınırsızlığı kadar uzun sana çıkan tüm yollar...

Durmalı öyleyse! Beklemeli! Umutla,hevesle beklemeli ....
Gittiğin yer uzak..Uzaklığın ulaşılmaz..

Ve işte o ulaşılmazlığın...Vazgeçilmez!!
Dursam öyleyse..Beklesem..

Umutla hevesle beklesem...Döner misin!

özlesem..özlesem..Daha çok daha da çok özlesem..
Gelir misin...

"Dinle uzaktan.çalan şarkı hicazdan,,
Yaktık seninle biz bir yangını yeni baştan!
Dinle uzaktan,küllerin arasından,
Madem herşey biter,yine başlar yeni baştan.."

Geldiğinde yine sen mi olursun yanımdaki....

Uzaktan gelenler,hani çok uzun zaman görmeyipte yanında olanlar hep bir parça değişmiş gelir ya bekleyene!

Burnumda tütmene neden olan bu özlem değiştirmiş midir bendeki seni!

Yine yeniden tutuşmaya başlayan bir alev harlar mı aniden...

İçin için yanıp dumanları tüterek,küllerinin arasında soğumak değil midir kader..
Yeniden başlasada bir avuç sudur bitimleri..
Bir söz çıksa dudaklarından..

Tutuşsam..Yansam..Sonra tekrar soğusam..
Yine başlar mısın yeni baştan...

"Bana ne olur ellerini ver,
Gideceksin ama yine gel...
Döneceksin diye söz ver..."

Verdiğin sözler çınlarken kulaklarımda,
Bir zamanlar hayatımın gerçekleri ilan ettiğim herşey 'aslında hepimiz birer yalandık' diye konuşurlarken büyük harflerle zihnimde...

Korkuyorum!
İçimdeki bu derin korku geçene kadar,benliğimi saran tüm bu karabasanlardan kurtulana kadar,tutar mısın ellerimden..

Ellerini verir misin sanki hala benimlermiş gibi!

Aldansam...İnansam..Sonra korksam ama çok korksam..
Gideceksen bile yine gelir misin...

SmileSmileSmile

Yüreğimden yüreğine sonsuz sevgiler ve teşekkürler Esra..Muhteşem bir eşlik olmuş..Dilerim ki beklenen yüreğini hasreti köz leştirmeden en tez zamanda döner....(:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayat Kadar Yalan, Ölüm Kadar Gerçektik volki 1 377 04-15-2022, Saat: 12:25 AM
Son Yorum: wildfang
  Ölüm Ensemde; Üşüyorum eRCi 1 345 04-14-2022, Saat: 10:14 PM
  Neydi İçimdeki KaranLıÄžın Adı? ÖLüm mü?... €BeRimSin 6 382 04-14-2022, Saat: 07:59 PM
  İşte Bu Ağrıma Gitti Be Sevdiğim... €BeRimSin 5 358 04-14-2022, Saat: 04:50 AM
  Sana Bu Sözler sevdiğim.... eRCi 16 739 04-13-2022, Saat: 02:38 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 11:51 AM