:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
off off
riukeen
mert öle diyosa öyledir.. Big Grin
Ara
nry8
acaba mert o klbin nsl alncanı bilio mu?=)
Ara
CReATuRE
bak nuray bir erkeği gerçekten kazanmak istiyosan eğer ona bunu hareketlerinle belli etmen yeterli olacaktır ve pişman olduğunu belirtmen olacaktır...Öyle akrşısına üzgün çıkıp ben seni seviyorum demek belki zor olabilir o yüzden onunla msn de ayda yüzyüze konuşurken onunla ilgilendiğini ona farkettir,ondan hoşlandığını hareketlerinle belli et ona akrşı bir adım atman ve bikaç hoş güzel söz söylemen yeterli olacaktır...Ama en önemlisi belirtmen gereken geçmişteki yapmış olduğun hata ve bu hatadan dolayı şuan pişman olduğunu ,o kişiye hissettirmendir...E

Son olarak bişey söylemek istiyorum sana ; bunları eğer ki gerçekten sevipte ona karşı bişeyler hissediyosan hemen uygula eğer ki o başkasıyla çıkıyor diye gurur yapıp onunla bikaç gün çıkıp ayrılacaksan hiç bu yola girme olur mu WinkWinkWink sonuçta onunda bir kalbi ve gururu olduğunu unutma...

Yolun açık olsun herşey kalbince olsun , inşallah çok mutlu olursunuz...

SEVGİLERİMLE...
Aşksı@z
İşte bu çok güzel bir arkadaş tavsiyesi tebrik ederim CREATURE. Bence arkadaşımızın tavsiyelerini kulak ardı etme
Ara
GitmekaL
İnsan Öyle Nankör ßir CanLıdır Ki ; Seni Seveni Fark Ettiqinde ßækmazsın Önemsemezsin Kaale Almazsın Öyle Ardına ßakmadan Cekip qidersin. Ama Taki O Senden Vazqecim ßaskasına ßakana Kadar İşte O zaman ; Anlarsın Seni Ne Kadar Cok Sevdiqini Senin YaptıkLarı akLına qelir Herkese Herşeye İnat Hep Yanında Olusu AkLına qelir ßir de ßakarsın Yoktur İşte O zaman anlarsın ama qec kaLmıssındır....
baglamaci
kız milleti işte hep aynısınız.. nankörsünüz.. Tongue
Ara
nry8
tşkk arkdaşlar ddklerinisi yapıcam bu arada adım nuray deel o bsm arki grubnn adı=) stn bn bi kç gn çıkıp ayrlcak biri deelm aklmdan da öle şler gçmedi çq saoln!!
Ara
~uqqaLa~
Alıntı:İnsan Öyle Nankör ßir CanLıdır Ki ; Seni Seveni Fark Ettiqinde ßækmazsın Önemsemezsin Kaale Almazsın Öyle Ardına ßakmadan Cekip qidersin. Ama Taki O Senden Vazqecim ßaskasına ßakana Kadar İşte O zaman ; Anlarsın Seni Ne Kadar Cok Sevdiqini Senin YaptıkLarı akLına qelir Herkese Herşeye İnat Hep Yanında Olusu AkLına qelir ßir de ßakarsın Yoktur İşte O zaman anlarsın ama qec kaLmıssındır....

bu yorum dha doğru Sad
Ara
*Asİ-yÜrEk*
baglamaci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kız milleti işte hep aynısınız.. nankörsünüz.. Tongue

Kardeşim orada dur bakalım kız milleti nankördür diyorsun hepsi aynı demişsin bence önce insan kendini eleştiricek ondan sonra başkalarına laf söyler burası tartışma forumu değil herkez kafasına göre kimseye bir ön yargıda bulunamaz bu sözlerimi iyi düşün ve önce kendini bir sorgula sen hayatında hiçmi hata yapmadın yapmadım dersen yalan söylemiş olursun yorum yapacaksan dikkatli yap burası kimsenin kendi kafasına göre kimseye nankör demeye hakkı yok dediğim gibi sen önce kendini bir sorgula ben hiçmi hata yapmadım bir hatadır olmuş de eğer rahatsızsan hiç yorum yapmazsın olur biter lütfen yorumlarımıza dikkat edelim yönetim kusura bakmasın biraz sert çıktım.:mad:
Ara
nry8
brovoo deliknlı yürek abcm sni dstekliorm hiçde nnkör deelm ayrıca hkketn saol yae bn brda aşkm öleim sn orda nnkörsn de töbeler olsnn
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 04:36 PM