:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: off off
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
gttim gül gbi ççu elimden kaçırdım yha...o kdr şe yaptı ççk dönp baqmadım ahh ahh slk kafam şmdiki aklım o zaman olcaktıı..ççua nelr neler söledm yiende gelp herzmn bni teslli etti yanımda oldu şmdi gtti başkasıla çıkıo ff off bnde kendi halime yanıom :'( :kk:
Herşey bitmiş sayılmaz tekrar dene beni affet filan de erkeklerin en zayıf yeri orasıdır.
nry8 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gttim gül gbi ççu elimden kaçırdım yha...o kdr şe yaptı ççk dönp baqmadım ahh ahh slk kafam şmdiki aklım o zaman olcaktıı..ççua nelr neler söledm yiende gelp herzmn bni teslli etti yanımda oldu şmdi gtti başkasıla çıkıo ff off bnde kendi halime yanıom :'( :kk:

oh canıma deysin bida tersle sen çocuğu:tey:
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Herşey bitmiş sayılmaz tekrar dene beni affet filan de erkeklerin en zayıf yeri orasıdır.

Neresidir ?
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Neresidir ?

zuahahaha yarıldım hasan abi ya Big Grin :A::A::A::A:
wlla inş yha geçn gn dlgasına tarot fln bktırmıştık arkile böle bişi çıqtı ama inş...=)
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Neresidir ?

HASAN ABİ ALINTI YAPIYORSUN BİRDE SORUYORSUN NE MANTIÄžI BU? ANLAMADIM MANTIÄžI MI?
oh canıma deysin bida tersle sen çocuğu:tey: aşk olsn yha:'(
ayrıca deliknlı yürek abiciim erkklern en zayıf yerini söleeblrmsnSmile
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:HASAN ABİ ALINTI YAPIYORSUN BİRDE SORUYORSUN NE MANTIÄžI BU? ANLAMADIM MANTIÄžI MI?

ben söleyim

erkeklerin en zayıf yeri orasıdır.

böle bişi demişsin ne çabuk unuttun Big Grin
nry8 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oh canıma deysin bida tersle sen çocuğu:tey: aşk olsn yha:'(
ayrıca deliknlı yürek abiciim erkklern en zayıf yerini söleeblrmsnSmile

namüsait bir bölge olabilir orası yoksa erkekte yok Big Grin
Sayfalar: 1 2 3 4