:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
off off
nry8
gttim gül gbi ççu elimden kaçırdım yha...o kdr şe yaptı ççk dönp baqmadım ahh ahh slk kafam şmdiki aklım o zaman olcaktıı..ççua nelr neler söledm yiende gelp herzmn bni teslli etti yanımda oldu şmdi gtti başkasıla çıkıo ff off bnde kendi halime yanıom :'( :kk:
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Herşey bitmiş sayılmaz tekrar dene beni affet filan de erkeklerin en zayıf yeri orasıdır.
Ara
riukeen
nry8 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gttim gül gbi ççu elimden kaçırdım yha...o kdr şe yaptı ççk dönp baqmadım ahh ahh slk kafam şmdiki aklım o zaman olcaktıı..ççua nelr neler söledm yiende gelp herzmn bni teslli etti yanımda oldu şmdi gtti başkasıla çıkıo ff off bnde kendi halime yanıom :'( :kk:

oh canıma deysin bida tersle sen çocuğu:tey:
Ara
€BeRimSin
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Herşey bitmiş sayılmaz tekrar dene beni affet filan de erkeklerin en zayıf yeri orasıdır.

Neresidir ?
riukeen
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Neresidir ?

zuahahaha yarıldım hasan abi ya Big Grin :A::A::A::A:
Ara
nry8
wlla inş yha geçn gn dlgasına tarot fln bktırmıştık arkile böle bişi çıqtı ama inş...=)
Ara
*Asİ-yÜrEk*
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Neresidir ?

HASAN ABİ ALINTI YAPIYORSUN BİRDE SORUYORSUN NE MANTIÄžI BU? ANLAMADIM MANTIÄžI MI?
Ara
nry8
oh canıma deysin bida tersle sen çocuğu:tey: aşk olsn yha:'(
ayrıca deliknlı yürek abiciim erkklern en zayıf yerini söleeblrmsnSmile
Ara
riukeen
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:HASAN ABİ ALINTI YAPIYORSUN BİRDE SORUYORSUN NE MANTIÄžI BU? ANLAMADIM MANTIÄžI MI?

ben söleyim

erkeklerin en zayıf yeri orasıdır.

böle bişi demişsin ne çabuk unuttun Big Grin
Ara
riukeen
nry8 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oh canıma deysin bida tersle sen çocuğu:tey: aşk olsn yha:'(
ayrıca deliknlı yürek abiciim erkklern en zayıf yerini söleeblrmsnSmile

namüsait bir bölge olabilir orası yoksa erkekte yok Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:27 PM