:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
off off
EndLess
erkeklerın en hassas yerı beynıdır SmileSmileSmile

Cok zayıf olur geneldeBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
nry8 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oh canıma deysin bida tersle sen çocuğu:tey: aşk olsn yha:'(
ayrıca deliknlı yürek abiciim erkklern en zayıf yerini söleeblrmsnSmile

Erkeklerin en zayıf yeri karşısında eskide olsa sevdiği bir kızın üzüntülü halde olmasıdır bence karşısına üzüntülü bir şekilde çık eminimki sana hayırdır neyin var diyecektir sende cevap olarak seni seviyorum seni kaybetmek istemiyorum ne olur anla beni de o an senin için yeni bir sayfa açılacaktır emin ol.
Ara
riukeen
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Erkeklerin en zayıf yeri karşısında eskide olsa sevdiği bir kızın üzüntülü halde olmasıdır bence karşısına üzüntülü bir şekilde çık eminimki sana hayırdır neyin var diyecektir sende cevap olarak seni seviyorum seni kaybetmek istemiyorum ne olur anla beni de o an senin için yeni bir sayfa açılacaktır emin ol.

eee abi bu devirde kız peşinde koşan o kadar çok abaza varki tabiki kabul edicek bunu hesaba katmıyorsunuz doğal olarak reddetmez Big Grin :kiyamam:
Ara
Patikli_Penguen
Antisos Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oh canıma deysin bida tersle sen çocuğu:tey:

mustafa sana sadece dil çıkarıyorum TongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue Tongue Tongue Big Grin
Ara
Patikli_Penguen
EndLess Adlı Kullanıcıdan Alıntı:erkeklerın en hassas yerı beynıdır SmileSmileSmile

:kop: haklısın kartal abi %100 doğru şeyler yazmışsın en hassas yeri beyinleridir doğru ama o beynin nerde olduğu tartırışılırBig Grin
Ara
riukeen
Patikli_Penguen Adlı Kullanıcıdan Alıntı::kop: haklısın kartal abi %100 doğru şeyler yazmışsın en hassas yeri beyinleridir doğru ama o beynin nerde olduğu tartırışılırBig Grin

çift beyinliyiz :A::A:
Ara
Seyduna
EndLess Adlı Kullanıcıdan Alıntı:erkeklerın en hassas yerı beynıdır SmileSmileSmile

yorumlAr üzerine bu söz ilaç olmuş :hihi:hihi:hihi:yikildim::yikildim:
Ara
nry8
Erkeklerin en zayıf yeri karşısında eskide olsa sevdiği bir kızın üzüntülü halde olmasıdır bence karşısına üzüntülü bir şekilde çık eminimki sana hayırdır neyin var diyecektir sende cevap olarak seni seviyorum seni kaybetmek istemiyorum ne olur anla beni de o an senin için yeni bir sayfa açılacaktır emin ol.
saol deliknlı yrek abicmTongue bn bu ddkleirni bugn msnde bi denemee başlaamBig Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
başla eminim işe yarar.
Ara
ѕqρα кJмя
erkeklerin en hassas yeri kalbidir ..
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 04:31 PM